Haberler

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin Oynanabilir Klanlarından Biri Daha Belli Oldu!

Paradox Interactive, Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin resmi olarak yolda olduğunu doğruladığından beri gözlerimizi, kulaklarımızı (ve Auspex’imizi) dört açtık, oyuna dair her bir haberi heyecanla bekliyoruz. Paradox Interactive’ın haftalık Twitch yayınları başladığından beri thin-blood vampirlerin oyundaki konumu hakkında detaylı bilgiler aldık, ilk oynanabilir klanımız belli oldu ve bu hafta klan duyurularına bir yenisi eklendi: Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin ikinci oynanabilir klanı Tremere!

Modern gecelerde kendi içindeki iç çekişmelerle bölünmüş, geçmişleri yüzünden pek çokları tarafından dışlansalar da muazzam güçleri ile kendilerine yer edinmeyi başarmış, Büyücülerin Klanı Tremere’ın oyundaki güçleri şu şekilde olacak:

İlgili Makaleler

Thaumaturgy

  • Skewer: Kendi kanınızdan birkaç damlayı düşmanlarınızın önüne atacaksınız ve kanınız küçül, keskin bıçaklardan oluşan bir yumağa dönüşecek. Yumak çözüldüğünde ise kanınız vücudunuza geri dönecek.
  • Purge: Düşmanlarınıza kan kusturacaksınız – gerçekten. Aynı şekilde kullandığınız kan, kusulan kandan bir miktarlar birlikte vücudunuza geri dönecek.
  • Blood Boil: Thaumaturgy disiplininde uzmanlaşmış bir vampir Purge gücünü üzerinde kullandığı bir hedef üzerinde gücü bir kez daha kullanarak kanını, damarlarında kaynatabilir. Hedef saniyeler içinde patlar ve etraftaki diğer kişiler de bu patlamadan zarar görür. Zarar gören her hedefin vücudundan akan kan vücudunuza döner.

Auspex

  • Aura Sense: Bu güç ile NPCleri duvarların arkasından dahi görebilecek ve uzun mesafelerden dahi kişileri takip edebileceksiniz. Ayrıca bu güç ile işaretlediğiniz kişilerin zayıflıklarını da görebileceksiniz.
  • Psychic Projection: Zihniniz, vücudunuzu terk edecek ve astral formda bölgeleri gezebileceksiniz. Bu formadayken Auspex disiplininin ilk basamağını da kullanmanız mümkün olacak. Ayrıca duyularınız üzerindeki yetkinliğiniz sayesinde kısa süreli de olsa diğerlerinin duyularını telepatik olarak baskılayabileceksiniz.

 

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2, 2020 yılının ilk çeyreğinde oyuncular ile buluşacak fakat şimdiden ön siparişe çıkmış durumda. Oyunu bir an önce edinmek isterseniz Steam ve GOG sayfalarına göz atabileceğiniz gibi oyunun resmi sitesine de uğrayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Big Bad Wolf Tarafından Geliştirilen Vampire: the Masquerade Oyununun İsmi Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.