Sinema Haberleri

Wolverine 3 Filminin İsmi Belli Oluyor

wolverine-banner

Büyük bekleyiş bitiyor gibi gözüküyor! Hugh Jackman’ın son kez söz konusu karakteri canlandıracağı yeni Wolverine filminin ismi belli olmak üzere!

Sizlere önceki haberimizde Wolverine’in yeni filminde X-23 karakterini büyük bir ihtimalle göreceğimizi ve bunun dayanak noktalarını yazmıştık. 20th Century Fox 11-14 yaşlarında, Zoe kod adlı bir kız çocuğunu oynamak üzere oyuncu seçmelerine başlamıştı. Bir çocuk olmasına rağmen çok derin yaralar almış, savaş zamanında esaret hayatı yaşamış, hiç konuşmadığı halde bakışları pek çok şeyi anlatan, bir hayvanı çiğ çiğ yiyebilecek bir zihniyete sahip olmasına rağmen çok yüksek bir IQ seviyesine sahip, oldukça kolay öfkelenen ve sinirli yapıya sahip bir karakter olduğunu açıklamış yapımcı firma. Eh, bu karakterin X-23 olduğu giderek kesinlik kazanıyor.

x-23

Peki filmimizin ismiyle bunun ne ilgisi var? Bilindiği üzere X-23 karakteri, Wolverine’in klonunun yaratılmak istenmesiyle yeniden hayata geçirilen Weapon X projesiyle ortaya çıkmıştır. Hem bu hem de Twitter’daki bir X-Men fan hesabı olan X-MenFilms.com’un sızdırdığı bilgiye göre;


Sıradaki #Wolverine filmi WOLVERINE: WEAPON X ya da kısaca WEAPON X olarak belirlendi. Fox isim haklarını aldı.

Yine önceki haberimizde söylediğimiz gibi, X-Men: Apocalypse filminin sonundaki ek sahnede de içlerinde Weapon X (Wolverine)’in de kanının bulunduğu tüplerle dolu bir çanta görmüştük. Muhtemelen yeni Wolverine filmimizde süper askerler – ya da caniler?- yaratmak için Weapon X projesini yeniden hayata geçiren çatlak bir bilim adamı göreceğiz. Bu kişinin de kim olduğunu önceki haberimizde görebilirsiniz.

NOT: Weapon X projesi, Amerika hükümetinin başlattığı, II.Dünya Savaşı’ndaki Captain America gibi süper askerler oluşturmak üzere tasarlanan Weapon Plus projesi kapsamında yapılan deney dizisinin 10. ve sonuncusuna verilen isimdir. (Weapon X’teki X, Roma rakamındaki 10’u simgelemektedir) Bu 10.deneyde

Bu arada yayınlanan bu Wolverine ve Profesör X fotoğraflarını koymazsak ölürüz!

Filmle ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız, o zamana kadar takipte kalın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ready Player One Filminin Art3mis'i Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.