Sinema Haberleri

Mad Max: Furiosa İçin Vizyon Tarihi Açıklandı!

Mad Max: Fury Road’un öncesini anlatacak olan Furiosa‘nın 2023 yılında vizyona gireceği açıklandı.

George Miller ve Warner Bros. arasında yaşanan dava sürecinin uzun bir sürenin ardından sonlanmıştı. Mad Max serisi son gaz beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. 2015 yılındaki Fury Road’un arkasından yeni Mad Max filmlerinin gelmeme sebebi işte bu dava süreciydi.

Neyse ki dava süreci tamamlandı ve George Miller yine kamera arkasına geçmeye karar verdi. Sızıntılar söylentilere, söylentiler gerçeğe dönüştü ve sonunda beklediğimiz yeni Mad Max filmi de gelecek.

İlgili Makaleler

Fury Road’un öncesini anlatacak olan Furiosa, isminden de anlayacağınız üzere son filmde Charlize Theron‘un canlandırdığı Furiosa karakterine odaklanacak. Ancak Furiosa karakteri Theron tarafından değil Anya Taylor-Joy tarafından canlandırılacak.

Daha genç ve dinamik Furiosa’nın nasıl Fury Road’daki sürece girdiği, kolunu nasıl kaybettiği gibi soruların hepsine bu filmde cevap verilecek. Filmin ismi Mad Max olsa da bu karaktere yer verilip verilmeyeceği henüz bilinmiyor. Çünkü Max’i canlandıran Tom Hardy‘nin kadroda olmadığını biliyoruz.

Anya Taylor-Joy’un yanı sıra Chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II kadroda bulunan isimler. Filmin vizyon tarihiyse 23 Haziran 2023 olarak açıklandı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.