Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » George Miller Yeni Mad Max Filmiyle İlgili İddiaları Doğruladı

George Miller Yeni Mad Max Filmiyle İlgili İddiaları Doğruladı

Mad Max serisinin yaratıcısı George Miller, aynı dünyada geçen bir sonraki yapımın Furiosa‘yı anlatan bir öncül hikaye olduğunu doğruladı. Miller ayrıca Furiosa‘yı Charlize Theron‘ın canlandırmayacağını da açıkladı. Genç Furiosa için George Miller‘ın aklında şimdilik iki isim var: “The Killing”den Jodie Comer ve “The New Mutants”tan Anya Taylor-Joy.

Öncül filmin senaryosunu yazdığını söyleyen George Miller, böylece Theron ve diğerlerinin, karakterlerin geçmişini öğrenebildiklerini belirterek; “Charlize‘e yardım etmenin ve kendimize açıklamanın en kolay yoluydu” dedi. Miller, Furiosa‘nın gençliğini canlandırması için başlangıçta yine Charlize Theron‘u düşündüğünü de söyledi. Bunun için Hollywood‘da revaçta olan gençleştirme teknolojisini kullanmayı planlamışlar ancak teknolojiyi yetersiz bulan Miller bu kararından vazgeçmiş.

Genç Furiosa‘yı canlandıracak oyuncu arayışını sürdüren Miller, “Three Thousand Years of Longing” filminin tamamladıktan sonra yeni Mad Max projesine başlayacak. Miller, 2021‘de filme başlamayı ümit ediyor.

İlginizi Çekebilir  Disney'in Raftan İndirdiği Guardians of the Galaxy 3'ü Kim Yönetecek?