Sinema Haberleri

James Gunn: DC ve Marvel Evrenleri Bir Araya Gelebilir

James Gunn, artık DC Stüdyolarında çalıştığı için Marvel Sinematik Evreni ve DC Evreni arasında bir kesişmenin olabileceğine dair yorumda bulundu. Gunn, DC’nin yeni yaratıcı zekası olarak biliniyor. Aynı zamanda Peter Safran ile birlikte, çizgi roman devinin en üst düzey iki yöneticisinden biri.

Yeni DC Universe, film serilerini yeniden başlatmak amacıyla yeni bir vizyon geliştirdi. Bu vizyon, DC’yi MCU’ya çok benzeyen çizgi roman köklerine yaklaştırmayı amaçlıyor. Dolayısıyla iki çizgi roman devinin gelecekte bir geçiş için bağlanması olası görünüyor.

Gunn, DC Stüdyoları’nın başında olduğu için, DC ile Marvel’ın kesişme olasılığının ihtimal dahilinde olduğunu söyledi. Bununla birlikte şu an için bir projenin bulunmadığına da dikkat çekti.

Hem DC, Hem Marvel Filmlerinde Rol Alan Oyuncular

Marvel ve DC Kesişmesi Nasıl Olur?

Gunn, olası bir Marvel ve DC kesişmeyle alakalı küçük de olsa tartışmaların yapıldığını da doğruladı. Aslında baktığımızda bu iş için Gunn gayet uygun bir kişi gibi görünüyor. Çünkü çizgi roman dünyasının en büyük iki şirketini beyaz perdede bir araya getirmeye yardımcı olacak benzersiz bir konumda.

Ayrıca Gunn, Galaksinin Koruyucuları üçlemesini yöneten Marvel Studios başkanı Kevin Feige ile de arkadaş.

Bununla birlikte yeni DC Universe, Green Lantern gibi ikonik kahramanlara daha fazla odaklanacak. Ve çizgi roman versiyonlarına yaklaştırarak aynı zamanda bilinen orijinallik seviyesini de koruyacak.

Yeni DC Evreni kurulduktan sonra, 2025’te çıkacak olan Superman: Legacy filmi, James Gunn tarafından yazılıp yönetilecek. Dolayısıyla Marvel ve DC’nin karşılaşması için açık bir kapı bırakılmış olacak. Açıkçası, şirketler bunu nasıl yapmaya karar verirlerse versinler, çoklu evren fikri hep var olacak gibi görünüyor.

Kaynak: Screenrant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.