Haberler

Seçkin Sarpkaya TRT Radyo’da Masallardaki Canavarları Anlatacak

Canavarlar Banner

Sitemizde uzun süredir detaylı ve akademik makaleleri ile yazılarını paylaşan sevgili Seçkin Sarpkaya, bu haftasonu TRT Radyo 1‘de yayınlanan Bir Varmış Bir Yokmuş programına konuk oluyor.

Türk mitolojisi ve folklörü üzerine yaptığı araştırmaları sitemizde paylaşan Seçkin Sarpkaya, 6 Şubat Cumartesi günü TRT Radyo 1’de saat 12.00‘da konuk olarak katılacak. Bir Varmış Bir Yokmuş programı, masalların kültürümüze olan katkılarını masaya yatırırken, davet ettiği isimlerle hoş sohbetler geçirerek dinleyicilerine de keyifli dakikalar yaşatıyor.

seckin-sarpkaya

Seçkin Sarpkaya’yı, Evden Uzakta Öcü Var, Türk Mitolojisinde Ruhlar ve Türk Efsanelerinde Ejderhalar makaleleriyle hatırlayabilirsiniz. Kendisinin yazdığı Köyün Delisinden Hikayeler isimli öykü kitabı da, FRPNET Dijital Kitaplar serisinden yayınlanmıştı.

Bolca kültür sosuna bulanmak ve masal dinleyerek güzel bir öğleden sonra geçirmek istiyorsanız 94.7 frekansından yayın yapacak Bir Varmış Bir Yokmuş’u sakın kaçırmayın derim.

TRT Radyo 1’i canlı olarak buradan dinleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Paradox Interactive Tarafından Paylaşılan Vampire: The Masquerade İpuçları ile İlgili Neler Biliyoruz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu