Oyun Haberleri

Vampyr Haziran Ayında Çıkıyor!

Life is Strange ve Remember Me gibi oynayanların büyük beğenisini kazanmış oyunların arkasındaki firma Dontnod Entertainment’ın heyecanla beklenen oyunu Vampyr, Haziran ayında çıkıyor!

Geçtiğimiz Eylül ayında ertelendiği duyurulduğunda Vampyr, bekleyenlerini üzmüştü. Eski bir asker olan Dr. Jonathan Reid’in vampirizm ile lanetlenmesinin ardından verdiği mücadeleye tanık olacağımız oyunun 5 Haziran tarihinde Windows PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oyuncu ile buluşacağı, oyunun dağıtıcısı Focus Home Interactive tarafından duyuruldu.

1918 yılının Londra’sına gideceğimiz oyunda Dr. Reid rolünü üstelenecek ve içimizde kalan insanlık kırıntıları ile dönüştüğümüz canavar arasındaki ince çizgiyi aşmamaya çalışacağız. Mekanik açıdan Dishonored’ı oldukça andıran Vampyr, hikaye odaklı bir oyun olacak ve oyuncuyu zorlayacak pek çok etik ikilem içerecek.

Heyecanla beklenen oyunun yapım sürecine tanık olmak isterseniz, Focus Home Interactive’in, Youtube’da yayınladığı geliştirici günlüğü serisine buradan göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  İptal Edilen Star Wars Oyunu, İlhamını Uncharted'tan Almış

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu