Oyun Haberleri

Vampyr Oyunu 2018 Baharına Ertelendi!

Kasım ayında çıkması planlanan ve birçoğumuzun heyecanla beklediği aksiyon RPG oyunu Vampyr’in 2018 baharına ertelendiği açıklandı.

DontNod Entertainment’ın CEO’su Oskar Guilbert, oyunun resmi Facebook sayfası üzerinden üzerinden yapılan açıklamada, erteleme kararını şu sözlerle açıklıyor:

İlgili Makaleler

Bu kadar değer verdiğiniz bir projenin çıkış tarihini ertelemek her zaman için zor bir karardır. Bununla birlikte, asla belirli bir teslim tarihine yetişmek için kaliteden ödün verilmemesi gerektiğine inanıyoruz. Daha sadece birkaç hafta önce Vampyr’i bu yıl içerisinde çıkarabileceğimize inanıyorduk. Ne yazık ki şuan çözülmüş olan teknik bir sorun, geliştirme sürecinin sonunda takımımızın planının ters gitmesine neden oldu.

Bu erteleme bize, hırslı ve yarı-açık dünyalı, karmaşık anlatımlı ve yoğun RPG mekanikleri ile oyuncuların dünya üzerinde gerçek bir etki bırakmalarını sağlayan Vampyr çapındaki bir oyunun gerçekten ihtiyaç duyduğu tüm cilalama ve dengeleme aşaması için yeterli zamanı sağlayacak.

Bize, oyunculara daha akılda kalıcı bir deneyim sunabilmemiz için gereken imkanları ve zamanı sağladıkları için dağıtıcımız Focus Home Interactive’e teşekkür ediyoruz… özellikle de birçoğunuz oyunu büyük bir sabırsızlıkla beklerken.”

Bizleri 1918 yılının Londra’sına götürecek olan Vampyr, 2018 baharında PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oyuncu ile buluşacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Spider-Man Miles Morales, Tam Sürüm Oyun Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.