Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Vampyr Oyunu 2018 Baharına Ertelendi!

Vampyr Oyunu 2018 Baharına Ertelendi!

Kasım ayında çıkması planlanan ve birçoğumuzun heyecanla beklediği aksiyon RPG oyunu Vampyr’in 2018 baharına ertelendiği açıklandı.

DontNod Entertainment’ın CEO’su Oskar Guilbert, oyunun resmi Facebook sayfası üzerinden üzerinden yapılan açıklamada, erteleme kararını şu sözlerle açıklıyor:

Bu kadar değer verdiğiniz bir projenin çıkış tarihini ertelemek her zaman için zor bir karardır. Bununla birlikte, asla belirli bir teslim tarihine yetişmek için kaliteden ödün verilmemesi gerektiğine inanıyoruz. Daha sadece birkaç hafta önce Vampyr’i bu yıl içerisinde çıkarabileceğimize inanıyorduk. Ne yazık ki şuan çözülmüş olan teknik bir sorun, geliştirme sürecinin sonunda takımımızın planının ters gitmesine neden oldu.

Bu erteleme bize, hırslı ve yarı-açık dünyalı, karmaşık anlatımlı ve yoğun RPG mekanikleri ile oyuncuların dünya üzerinde gerçek bir etki bırakmalarını sağlayan Vampyr çapındaki bir oyunun gerçekten ihtiyaç duyduğu tüm cilalama ve dengeleme aşaması için yeterli zamanı sağlayacak.

Bize, oyunculara daha akılda kalıcı bir deneyim sunabilmemiz için gereken imkanları ve zamanı sağladıkları için dağıtıcımız Focus Home Interactive’e teşekkür ediyoruz… özellikle de birçoğunuz oyunu büyük bir sabırsızlıkla beklerken.”

İlginizi Çekebilir  Epic Games Store, Ücretsiz Oyun Kampanyası The Vault İle 61 Milyonluk Aylık Kullanıcıya Ulaştı

Bizleri 1918 yılının Londra’sına götürecek olan Vampyr, 2018 baharında PC, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında oyuncu ile buluşacak.