Oyun Haberleri

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin Son Oynanabilir Klanı da Belli Oldu!

Haftalardır her Çarşamba, gözümüz Paradox Interactive’in Twitch yayınlarındaydı. Zira beş haftadır Paradox, Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’de oynanabilir olacak temel klanları, bu yayınlarda duyuruyordu.

Bu hafta gelen duyuru ile de ek paketler öncesi Bloodlines 2’de oynanabilir olacak son klanı öğrendik. Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin beşinci klanı Malkavian oldu.

İlgili Makaleler

Birçokları tarafından delidir ne yapsa yeridir diye geçiştirilse de kimsenin görmediklerini gören, bilge ve belki de klanların en gizemlisi Malkavian’ın oyundaki güçleri şu şekilde olacak:

Dementation:

  • Haunt: İlk aktif Dementation gücü Haunt ile kurbanlarınızın zihinini, nereden geldiklerini anlamadıkları bir korku ile dolduracaksınız. Kendilerini kontrol edemeyen kurbanlarınız, ortamdan kaçmak için ellerinden geleni yapacaklar. İkinci ve beşinci seviyeler ile Haunt güçlendirilebilecek.
  • Berserk: İkinci aktif güç Berserk sayesinde ise kurbanlarınızın içini, zapt edilemez bir öfke dalgası ile dolduracaksınız. Bu da hedefinizin etrafındakilere saldırmasına sebep olacak – etrafta kimse yoksa da öfkesinden kurtulmak için boşluğa yumruklar savurduğuna dahi şahit olacaksınız. Dördüncü ve beşinci seviyeler ile Berserk güçlendirilebilecek.

Auspex

  • Aura Sense: Bu güç ile NPCleri duvarların arkasından dahi görebilecek ve uzun mesafelerden dahi kişileri takip edebileceksiniz. Ayrıca bu güç ile işaretlediğiniz kişilerin zayıflıklarını da görebileceksiniz. İkinci ve dördüncü seviyelerde Aura Sense güçlendirilebilecek.
  • Psychic Projection: Zihniniz, vücudunuzu terk edecek ve astral formda bölgeleri gezebileceksiniz. Bu formadayken Auspex disiplininin ilk basamağını da kullanmanız mümkün olacak. Ayrıca duyularınız üzerindeki yetkinliğiniz sayesinde kısa süreli de olsa diğerlerinin duyularını telepatik olarak baskılayabileceksiniz. Dördüncü seviyede Psychic Projection güçlendirilebilecek.

 

Bu duyuru ile birlikte temel oyunda oynanabilir olacak beş klanı da öğrenmiş olduk. Peki seçeneklerimiz bu beşli ile sınırlı mı kalacak? Bu sorunun cevabı, hayır. Paradox Interactive, oyuna çıkışının ardından gelecek bedava güncellemeler ile yeni klanların da ekleneceğini, Mart ayında doğrulamıştı. 

Hardsuit Labs tarafından geliştirilen Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2, planlarda bir değişiklik olmazsa 2020’nin ilk çeyreğinde bekleyenleri ile buluşacak. Ön siparişteki oyunu şimdiden edinmek ya da detaylıca incelemek isterseniz Steam, GOG ya da resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye saati ile 19.00’dan gerçekleşen yayından önce Bloodlines 2’nin son klanı açıklanmış oldu. Yine de siz yayını kaçırmayın zira son yayının özel konuğu, oyunun baş yazarı Brian Mitsoda olacak ve yayında gelen soruları cevaplayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Overwatch'ta Rekabet ve Mücadele Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.