Oyun Haberleri

Yeni Bir Geliştiriciye Kavuşan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin Çıkış Dönemi de Belli Oldu

Paradox Interactive, yılan hikayesine dönen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oyunundan sürpriz haberlerle karşımıza geldi.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Paradox‘un Pax West‘te yaptığı duyuruya göre; Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Everybody’s Gone to the Rapture ve Amnesia: A Machine for Pigs‘in yaratıcısı The Chinese Room tarafından geliştirilecek.

YouTube player

2004 çıkışlı orijinal oyun Vampire: The Masquerade – Bloodlines‘ın devamı niteliğindeki Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘nin 2020’nin başlarında çıkması planlanıyordu. Ancak Paradox Interactive, oyunun orijinal geliştiricisi Hardsuit Labs‘i devredışı bırakınca hem hayranlardan büyük tepki aldı, hem de oyunun gelişimini sekteye uğrattı. PAX West‘teki duyuru sayesinde yeni geliştiricisine kavuşan Bloodlines 2‘nin, Ocak 2024‘te bir oynanış videosunun yayınlanacağı, çıkışının ise Sonbahar 2024‘ü buşacağı doğrulandı.

Paradox, “Bloodlines 2 oyuncuları vampirlerin hayatta kalma ve üstünlük mücadelesi verdiği Seattle’ın karanlık yeraltı dünyasına götürüyor. Yaşlı bir vampir olarak oyuncular zorlayıcı karakterlerle tanışıyor, karmaşık siyasi ilişkileri yönetiyor, av için şehrin sokaklarında dolaşıyor ve kan ihtiyacını dengelerken yoğun bir savaşa giriyor. Oyun boyunca, oyuncular her zaman çevrelerine dikkat etmeli veya vampir toplumunu insanlıktan gizli tutan mutlak gizlilik yasası olan The Masquerade’i bozma kırma riskini almalıdır.” açıklamasını yaptı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.