Oyun Haberleri

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin Oynanabilir Üçüncü Klanı Belli Oldu

Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2‘nin yolunu heyecanla gözleyenler, son üç haftadır Çarşamba günlerini heyecanla bekliyor – malum, Paradox Interactive, her Çarşamba yaptığı Twitch yayınları ile oyunda yer alacak klanları bir bir takipçileri ile paylaşıyor. Paradox bu Çarşamba da hevesimizi kursağımızda bırakmadı ve Bloodlines 2’nin, oynanabilir üçüncü klanını açıkladı. Paradox Interactive’in bu hafta duyurduğu klan Toreador!

Estetiğin, tutkunun, cazibenin ve ihtişamın klanı, Gül’ün Klanı Toreador’un oyundaki güçleri şu şekilde olacak:

YouTube player
Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin İlk Oynanabilir Klanı Belli Oldu!

Presence

  • Awe: İlk aktif Presence basamağı olan Awe sayesinde duruşunuzla, bakışlarınızla, yani sadece isteğinizle etrafınızdakilerin ilgisini çekecek, şaşkınlık dolu bir hayranlıkla donup kalmalarını sağlayacaksınız. Etrafınızda kendinize hayran bıraktığınız kurbanlarınız kısa bir sürenin ardından hayranlıkla izledikleri “şey” dışında neler olduğunu pek hatırlamayacak. İkinci ve beşinci dotlar ile Awe basamağı güçlendirilebilecek.
  • Entrance: İkinci aktif basamak Entrance ile etrafınızda gözlerini sizden alamayan küçük bir hayran kitlesi toplayacaksınız. Nispeten uzun bir süre boyunca bu grup sizi nereye gitseniz takip edecek ve yakınınızdaki düşmanların dikkatini dağıtacak. Dördüncü ve beşindi dotlar ile Entrance güçlendirilebilecek.
Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin Oynanabilir Klanlarından Biri Daha Belli Oldu!

Celerity

  • Hızlısınız ve öfkelisiniz.
  • Unseen Storm istediğiniz yöne, gözle takip edilemeyecek kadar hızlı ilerlemenizi sağlayacak. Ayrıca oyunculara, hızlı ve karşılaması zor saldırılar yapma şansı verecek. Tabii bu basamağın, kaçmak için de kullanılabilmelecek olması da cabası. Bu güç geliştirilebilecek
  • Accelarete ile etrafınızı saran dünya yavaşlayacak ve mermilerden kaçmak gibi normal koşullarda yapmanızın imkansız olduğu tüm havalı numaraları yapabileceksiniz. Bu güç de geliştirilebilenlerden.

Hardsuit Labs tarafından geliştirilen Vampire: the Masquerade – Bloodlines 2’nin, 2020 yılının ilk çeyreğinde oyuncular ile buluşması bekleniyor.

Ön sipariş ile oyunu şimdiden edinmek ya da detaylıca incelemek isterseniz Steam, GOG ve oynun resmi sitesine göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Çizimine Güvenen Sketch Tales'e Gelsin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.