Oyun Haberleri

Üniversiteler Arası Catan Turnuvası Çağrısı! Catan: A New Beginning Başvuruları Açıldı

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilimkurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü (YıldızBKFK), üniversiteler arası Catan turnuvasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dünyanın her yerinde sevilerek oynanan ve artık bir klasik haline gelen masa oyunu Catan‘ın üniversiteler arası turnuvası için tüm kulüp ve topluluklara çağrıda bulunan YıldızBKFK, 21 Mayıs tarihinde saat 13.00‘da gerçekleştireceği Catan: A New Beginning turnuvasında İstanbul’un en iddialı Catan oyuncusunu arayacak.

Oyunun Türkiye‘deki distribütörü NeoTroy Games sponsorluğunda gerçekleşecek turnuvaya Goblin Oyun Kulübü ev sahipliği yapacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilimkurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü‘nün düzenlediği ve katılım ücreti olmayan bu turnuvanın ödülü büyük! Kazanan oyuncu, İstanbul‘daki bilim kurgu ve oyun kulüpleri arasında okulunu temsil etmenin yanı sıra 750 TL değerinde NeoTroy hediye çeki de kazanacak.

Final masasına oturan diğer tüm oyuncular da oraya kadar tırmanmanın ödülünü, puan sırasına göre 350 TL, 200 TL ve 100 TL’lik NeoTroy hediye çekleriyle alacak.

Katılmak isteyen tüm kulüp ve topluluklar, bu formu doldurarak turnuvada yerlerini alabilecek. Turnuvaya son kayıt tarihi 15 Mayıs.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harikalar Diyarı - 7 Wonders İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.