Oyun Haberleri

Mutant Year Zero: Road to Eden’a Yeni Ek Paket – Mutant Year Zero: Seed of Evil

Geçtiğimiz Aralık ayında çıkan, 2018 yılının son gözdelerinden Mutant Year Zero: Road to Eden’a ilk hikaye paketi nihayet geldi. Mutant Year Zero: Seed of Evil, oyuncularla buluşmayı bekliyor!

YouTube player
Eden’a Giden Yolda Yapılan Her Şey Mübahtır – Mutant Year Zero: Road to Eden İncelemesi

Ana hikayenin bitişinden devam eden Seed of Evil, hikayeyi genişletmesinin yanında oyuna pek çok yeni özellik de katıyor. Bitkileri kontrol etme gücüne sahip bir düşmanın, Ark’ta zar zor sürdürdüğümüz hayatı tehdit etmesi üzerine bir kez daha yola düşmemiz ve silahlarımıza sarılmamız gerekiyor.

Zone’da asla bitmeyen tehlikelerin bir yenisinin peşine düşmemizin yanı sıra ek paket, oyuna yeni bir karakter de katıyor. Dev ve dev olduğu kadar da güçlü geyik Big Khan, kendini sürdüğü Zone’da hayatta kalma mücadelesi verirken yollarımız keşisiyor. Savaşma ve hayatta kalma yeteneklerini bize yardım etmek için kullanma kararı alıyor. Ayrıca Big Khan ile birlikte oyuna iki yeni mutasyon da geliyor.

Seed of Evil, ana oyunun mekaniklerine de el atıyor. Mutasyonlarımıza gelen geliştirme özellikleri ile güçlerini arttırabilecek, çeşitli aksiyonların zorluklarını azaltabilecek ya da Aksiyon Puanlarımızı tüketmelerinin önüne geçebileceğiz.

Yapımcılığını The Bearded Ladies’in üstlendiği ve dağıtıcılığını da Funcom’ın yaptığı Seed of Evil’ı Steam sayfasından daha detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Black Desert Online'da Valencia 2. Bölge Açıldı; Yeni Uyanışlar Başladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.