Oyun Haberleri

Heroes of the Storm’da Eğlenceli Diablo Göndermesi

heroes-of-the-storm-easter-egg-banner

Blizzard, yaptığı eğlenceli easter eggler ve sürprizler ile oyuncuların sevgisini kazanmayı başarıyor. Starcraft ve Warcraft ünitelerinin seslendirmesindeki eğlenceli göndermeler, Diablo’daki Pony Level ve daha niceleri…

Bu sefer de Heroes of the Storm oyununda Diablo göndermeli bir easter egg karşımıza çıktı.

Heroes of the Storm oyununa geçtiğimiz ay eklenen The Battlefield of Eternity haritasına saklanmış bir easter-egg bu. Haritada saklanmış bir kılıç var. Kılıcın durduğu yere sürekli tıkladığınızda kılıç ortaya çıkıyor fakat almaya çalışırsanız Diablo III oyunundaki gibi “Your inventory is full” (Envanteriniz dolu) yazısı ile karşılaşıyorsunuz.

Eğer bu easter eggi bulursanız, oyunun bitiminde Core’un etrafında bir de Treasure Goblin göreceksiniz. Treasure Goblin etkinliği bitti demeyin, kendisi kılıcı görünce dayanamayıp gelmiş hemen. Kılıcı da alıp kutlamalara katılmış. Ne demişler, goblinsiz kutlama olmaz.

Haritaya bakıyorsun, Battlefield of Eternity; kılıcı almaya çalışıyorsun “Your inventory is full”; üstüne bir de Treasure Goblin geliyor… Soul Gem’i de alsak oyun Diablo olacakmış resmen. :)

Şimdi hep beraber Heroes of the Storm’a girip bu easter eggi deneyelim. İyi oyunlar!

İlginizi Çekebilir  World of Warcraft'ın "Hayırlı" Peti Argi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu