Oyun Haberleri

Gotham Knights Oyunu 21 Ekim’de Çıkıyor

Erken inceleme yorumlarına göre diğer Batman ve Arkham oyunlarını gölgede bırakacak olan Gotham Knights 21 Ekim‘de çıkıyor. Oyunun kötülerini gösteren yeni fragmanını izlemeden geçmeyin.

Gotham Knights’ın geliştirilmekte olduğunu 2020’de öğrenmiştik. Duyurudan 26 ay sonra oyuna nihayet kavuşacağız.

Aslında kısa süre öncesine kadar oyunun çıkış tarihi 25 Ekim’di. Ancak Gamescom 2022 sırasında yayınladıkları aşağıdaki fragmanla çıkış tarihini öne çektiler. Artık oyun 4 gün daha erken gelerek 21 Ekim’de çıkacak.

Bu arada Gamescom’da yayınlanan harika fragmana da aşağıdan göz atabilirsiniz:

YouTube player

Harley Quinn ile Clayface‘in de oyuna dahil olduğunu bu fragman üzerinden öğrenmiş olduk.

Gotham Knights’ta (dizisiyle karıştırmayın), Batman öldükten sonra Gotham City’i kaostan korumaya çalışan dört genç kahramanı oynuyoruz. Karakterlerimiz Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin olacak. Hepsinin yetenekleri ve oynanışları birbirinden çok farklı olacak.

Kendinize en uygun olanı çabucak seçip kapın. Çünkü oyun dört oyunculu oynanışı destekleyecek. Yani üç arkadaşımızla birlikte Gotham sokaklarında devriye gezebileceğiz. Gotham Knights yalnızca bir aksiyon oyunu değil, aynı zamanda bir açık dünya oyunu. Bu yüzden tüm haritayı pek de ısınamadığınız bir karakterle keşfetmek istemezsiniz diye düşünüyorum.

Nightwing ve Red Hood ile neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız karakterlerin özelliklerini tanıtan aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

YouTube player

Oyun şu anda ön siparişe açık.

60 dolarlık orijinal fiyatına rağmen Steam bizim için ön sipariş fiyatını 500 TL olarak belirlemiş.

Oyunun karakterlerini ve dünyasını resmi sitesi üzerindeki tanıtımlardan öğrenebilirsiniz. Ancak dünyasının temel aldığı asıl hikaye Court of Owls olacakmış. Onu da Baykuşlar Divanı adıyla JBC dilimize kazandırdı geçtiğimiz günlerde. Yani dilerseniz oyunu beklerken çizgi romanlarını okuyarak şimdiden kendinizi Gotham’a hazırlayabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.