Oyun Haberleri

GOG, Ghost of a Tale Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor

GOG, hak ettiği değeri görmeyen Ghost of a Tale oyununu kullanıcılarına önümüzdeki 2 gün boyunca ücretsiz dağıtıyor. Bard bir fareyi oynadığımız bu orta çağ macerasını Mouse Guard sevenler kaçırmasın!

Zaten Ghost of a Tale, Steam fiyatlara zam yapmadan alınması gereken oyunlardan. Fiyatı da hâlâ 40 TL. Ancak GOG, oyunu Kış İndirimleri başlarken kullanıcılarına ücretsiz dağıtıyor. O yüzden artık alıp oynamamak için hiçbir sebep kalmadı.

Ghost of a Tale, sıçanların hüküm sürdüğü bir evrende sevimli bir fare olan Tilo’nun hikayesini anlatıyor. Yaşlı bir kurbağanın karşısındaki hücrede mahkum olan Tilo, sıçanların karısını nereye götürdüğünü merak ediyor. Eşini bulmak için tutulduğu hücreden firar etmesiyle oyun başlıyor. Ancak Tilo’nun yetenekleri çeviklik ve dayanıklılık üzerine kurulu değil. Zira o duygusal ve epik şarkılar söylemek konusunda uzman bir ozan. O yüzden bu firarında ona yardımcı olacak dostlar bulmak zorunda.

Neyse ki Tilo’nun kılık değiştirmek konusunda müthiş bir becerisi var. Başkalarının kalbini kazanmak konusunda da öyle. O yüzden ona, eşini bulması konusunda yardımcı olacak birçok dost edinmekte zorlanmayacak. Ama devasa örümcekler ve yozlaşmış sıçanlar başına daima bela olmaya devam edecek.

RPG ve macera türünde oyunları seviyorsanız ya da sevimli farelerden hoşlanıyorsanız bu oyunu da sevme ihtimaliniz çok yüksek.

Oyunun öve öve tanıttığımız yazıyı buradan okuyabilirsiniz. Bir devam oyununun da hazırlık aşamasında olduğunu öğrenmiştik. İkinci oyun hakkındaki haberimize de buradan göz atabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  GameX Oyun Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.