Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 İçin Beşinci ve Son Night City Wire Bölümü Yayınlandı

CD Projekt RED bu hafta içerisinde sürpriz yaparak Night City Wire için iki bölüm birden yayınladı. Beşinci bölüm birçok yeni bilgiyi beraberinde getiriyor.

17 Kasım tarihinde Night City Wire için özel bir bölüm yayınlayan CD Projekt RED, serinin son bölümünü de 19 Kasım tarihinde yayınladı. Cyberpunk 2077 hakkında ilk bilgileri içeriden sağlayan son program, 30 dakikalık süresiyle de izleyenleri doyurmayı başardı.

Bu program içerisinde Keanu Reeves‘in canlandıracağı Johnny Silverhand hakkında daha fazla bilgiye ulaştık. Ayrıca sahne arkası görüntüler de yayınlandı. Reeves’in role nasıl hazırlandığı, seslendirme ve hareket yakalama teknolojisi sürecine yakından değinildi.

Oyunda kullanılacak müzikler ve parçalar hakkında da yine detaylı bilgiler verildi. Burada önemli olan kısım Cyberpunk 2077’yi canlı yayında oynayacak ya da kayıt alıp üzerine yorumlarını ekleyecek içerik üreticileri için oldu. Ayarlar kısmındaki bir seçenek sayesinde telif hakkı sorununa düşmeden müzikler dinlenebilecek.

Night City Wire’ın beşinci bölümü hatrı sayılır süresi ve finalindeki yeni tanıtım videosuyla karşınızda:

Kaçıranlar olduysa bir önceki özel bölümü de aşağıya bırakıyoruz. Bu özel bölümde Xbox One X ve Xbox Series X arasındaki farklar ortaya konuldu.

İlginizi Çekebilir  The Mist Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu