Oyun Haberleri

BioWare’in Yeni Hikaye Anlatımı Yönetmeni Belli Oldu

BioWare, Marvel’s Guardians of the Galaxy ve Deus Ex oyunlarının hikaye anlatımı yazarı olarak harika bir iş çıkaran Mary DeMarle‘yi işe aldı. DeMarle, BioWare’in hikaye anlatımı yönetmeni oldu.

Marvel’s Guardians of the Galaxy oyununun hikaye anlatımı ve diyalogları oyun yayınlandığı günden beri övgü topluyor. Zaten Steam’in Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun Ödülü‘nü kazanmayı başarmıştı. Gerçi Square Enix oyunun istedikleri kadar satmadığını söylemişti. Ancak Marvel’s Guardians of the Galaxy, Xbox Game Pass’e dahil olunca hak ettiği ilgiyi görmüştü. Böylece birçok kişi oyunun harika hikaye anlatımını deneyimleme şansı bulmuştu.

BioWare, Eidos-Montréal’in hikaye anlatımı yönetmeni olarak çalışan Mary DeMarle’yi ekibine kattı. Bu da bence harika bir haber. DeMarle, Marvel’s Guardians of the Galaxy’de çok iyi bir iş çıkarmıştı. Ancak ondan önce de Deus Ex ve Myst serilerinin üçüncü ve dördüncü oyunlarında çalışmıştı. Yani zaten yaptığı işlerle övgü toplayan bir isimdi.

Peki şimdi hangi oyunlar üzerinde çalışacak? Hangi oyunlardan övgü toplamaya devam edecek?

BioWare’in tabağında şu an iki büyük proje var.

Şirketin özellikle Mass Effect için hikaye anlatımı yazarı ve yönetmeni aradığını biliyoruz. Gerçi gönül isterdi ki orijinal üçlemede harika bir iş çıkaran yazarlar ve yönetmenler BioWare’e geri dönsün. Ama ne yapalım? BioWare çalışanlarını küstürdü bir kere.

Eminim Mary DeMarle’nin de seriye güzel katkıları olacaktır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.