Haberler

Game of Thrones – Kral Toprakları Kapılarını Açıyor

kings-landing-game-of-thrones-banner

Game of Thrones serinin yeterince sadık bir hayranı mısınız? Belki karakterlerin figürlerine ve hatta kostümlerine sahipsinizdir? Peki ama bir şekilde dahil olmaya çalıştığınız bu koca evrenin ne kadar içerisindesiniz?

Ne kadar bağımlısısınız bu serinin bilemem ama İngiltere’nin küçük bir kasabasında yaşayan insanlar kadar coşkulu olabileceğiniz şüpheli.

kings-landing17 Şubatla beraber 3. sezon Blu-Ray’i çıkacak olan Game of Thrones serinin kutlamalarına şimdiden hazırlanmaya başlandı bile. Serideki Kral Toprakları’na (King’s Landing) benzer bir ada sahip olan Kings Langley köyü, bir haftalığına ismini King’s Landing yapıyor. Tabii bu dizinin 3. sezonunun Blu-Ray’lerinin satışı için de güzel bir promosyon kampanyasına dönüşmüş durumda zira Kings Langley hali hazırda tarihi bir kasaba.

Bu reklama tabii ki yerel dükkanlar da dahil olacak fakat ne kadar başarılı olacağı tartışılır.  Ayrıca madem yerel dükkanlar da bu kampanyanın bir parçası o halde bir kaç genelev, pek çok altın pelerinli ve üzerine çürük sebzeler atılacak bir Joffrey olmadan Kral Toprakları sadece tatlı bir isim olarak kalır. Belki de bu reklam kampanyasını Serçeparmak yürütmeliydi ne dersiniz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Böyle haberlerle karşılaşınca büyük bir sevinç duyuyorum nedense. Ne diyeyim, adamlar hayran.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.