Haberler

Dungeons and Dragons, Tasarımlarına Güvenen Tüm Oyuncularını Göreve Çağırıyor

rage-of-demons-design-contest-banner

Dungeons & Dragons, WeLoveFine markasıyla güçlerini bileştirerek, bugüne kadar duyduğumuz en “dehşetengiz” tasarım yarışmasını geçtiğimiz günlerde başlattı. Tüm tasarımcılar göreve!

Rage of Demons adlı yarışmadan Dungeons & Dragons resmi sitesinde şöyle bahsediliyor: “Bir şeyler çok ters gitti. Şeytan efendiler Abyss’den kaçarak Underdark’da serbestçe dolaşmaya başladılar. Demogorgon drow şehri Menzobarranzan’ı yerle bir ediyor. Boynuzlu Efendi Baphomet Underdark’ın uçsuz bucaksız labirentlerinde kurbanlarıyla birer oyuncaklarmış gibi oynuyor ve Mantlarların Şeytan Karaliçesi Zuggtmoy delice bir törenle devasa bir mantarla evlenmeyi planlıyor. Gnolların Şeytan Lordu Yeenoghu ise karanlıklarda gezinerek kendine hizmet edecek yeni gnollar yaratırken, yıkım ve vahşeti de beraberinde götürüyor. Şehvet ve aldatmanın efendileri de Underdark’da zayıf iradeli kurbanlarıyla eğleniyorlar.

rage-of-demons

Maceracılarımızı böylesine bir göreve hazırlıksız gönderemeyiz. İşte siz bu noktada devreye giriyorsunuz. WeLoveFine Dungeons & Dragons ile bir araya gelerek sizlere Rage of Demons Tasarım Yarışması’nı sunuyor! Crafting becerinizin çok yüksek olması gerekmiyor, sadece şeytan efendilerden ve onların insanı delirten güçlerinden ilhamınızı alın ve bize en iyi tişört tasarımınızı yollayın! Büyük ödül ise 1000 dolarlık bir hazine yığını!”

Yarışmada jüri koltuğuna League of Legends’dan Gangplank ve Resident Evil serisinden Leon Kennedy olarak tanıdığımız, popüler Twitch serisi Critical Role’da izlediğimiz partinin DM’liğini üstlenen Matthew Mercer, Eisner ve Harvey ödüllü çizer Scott Kurtz ve ThinkGeek.com’dan James Parker oturuyor.

Son katılım tarihi 8 Eylül olan yarışmayla ilgili ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Humble Bundle'da Warhammer FRP Kitapları Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. demogorgon nasıl yok ediyor tek başına koskoca şehri ben onu paralarken hiç zorlanmamıştım koyun cıkacağı yere 6 tane tuzak yakın cigara izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu