Dizi Haberleri

Vampyr Dizi Oluyor!

4 Haziran’da oyuncular ile buluşan ve çoğunluğun beğenisini kazanmayı başaran Vampyr, şimdi de izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor olabilir. Oyunun dağıtıcısı Focus Home Interactive’den gelen habere göre Vampyr’in dizi hakları, Fox21 tarafından resmi olarak satın alındı!

► “Vampyr” Olmak Zannedildiği Kadar Kolay mı?

Oyunun geliştiricisi DONTNOD Entertainment’ın CEOsu Oskar Guilbert, uyarlama ile ilgili şu şekilde konuşuyor:

Oyunun, televizyon için harika bir kaynak. Bu, hem oyunun hayranları hem de henüz oyuna aşina olmayanlar için Vampyr’in zengin ve derin hikayesine dalabilmek için yeni ve heyecan verici bir yol. Fox21’in yetenekli ekibinin, oyunumuzun karanlık atmosferini ekrana nasıl taşıyacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Wonderland Studios, Vision ve DJ2 Entertainment tarafından yapımcılığı üstelenecek olan dizi hakkında, Focus Home Interactive CEOsu Jurgen Goeldner de şu yorumda bulundu:

Vampyr’i televizyon ekranlarına getirmek için Fox21 ile ortaklık kurmuş olmaktan oldukça heyecan duyuyoruz. DONTNOD, Vampyr’i şimdiden modern bir klasik haline getiren derin hikayeciliği ile karanlık ve derin, eşsiz bir dünya yarattı. Fox21’in, tüm yeteneğini ve tecrübesini kullanarak daha da geniş bir kitleyi, Vampyr’in eşsiz evreni ile tanıştırmasını görmeyi memnuniyet ile bekliyoruz.

Uyarlama duyurusunun oldukça yeni olduğunu göz önünde bulundurursak, henüz oyuncu kadrosu ya da senaryo hakkında bir açıklama yapılmış değil. Bununla birlikte uyarlamanın, televizyon ekranlarına ne zaman geleceği de daha belirsiz. Önümüzdeki günlerde paylaşılacağını umduğumuz detayların bir an önce gelmesini heyecanla bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.