Dizi Haberleri

The Secret World Oyunu Televizyon Ekranlarına Geliyor!

Funcom’un, dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncusu olan ve geçtiğimiz aylarda Secret World Legends adını alan, sevilen MMORPG evreni The Secret World, televizyon ekranlarına gelmeye hazırlanıyor!

Yaşadığımız dünyanın bilinmeyen, karanlık yüzünü ve Illuminati, Dragon, Templar gizli örgütleri arasındaki hakimiyet mücadelesini konu alan The Secret World’ün dizi uyarlaması da oyuncuların aşina olduğu hikayeleri televizyon ekranlarına taşıyacak. Senaryoyu James V. Hart kaleme alırken (Dracula, Contact, Hook,) dizinin yapımcılığını ise Johnny Depp’in yapım şirketi Infinitum Nihil üstlenecek.

Funcom’un CEOsu Rui Casais, projeyi şu sözlerle anlatıyor:

“Secret World, anlatılmayı bekleyen hikayeler ile dolu bir evren. Gizli örgütlerden tutun, birbiri ardına gerçek olan efsanelere ve halk hikayelerine kadar Secret World, insanlığın en büyük gizemlerini ele alıyor ve ‘ya gerçek olsaydı?’ sorusunu soruyor. The Secret World ve Secret World Legends’ın yapımcıları olarak projemizin bir televizyon dizisi için harika bir kaynak olduğunu düşünüyoruz ve seyircilerin hayal gücünü ekrana yansıtabilmeyi umuyoruz.”

Henüz yapım öncesi aşamada olan dizinin çıkış tarihinin ise yakın bir tarihte açıklanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  The Game'de Medieval Cosplay & FRP Party

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu