Dizi Haberleri

Jon Snow Hayranlarını Sevindirecek Haber!

jon-snow-banner

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game Of Thrones‘un setini ziyaret eden bir hayranın yayınladığı bir fotoğraf, ölümüyle geniş yankı uyandıran Jon Snow hayranlarını sevindirdi. [SPOILER İÇERİR]

Game of Thrones dizisinin 5. sezonu Jon Snow karakterinin ölümüyle final yapmış ve tartışmalara neden olmuştu. Uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmeyen finalin ardından kimleri Kit Harington‘ın canlandırdığı Jon Snow karakterinin ardından yas tutarken kimileri de tekrar canlanacağı yönünde iddialarda bulundu. Biz de “Jon Snow’un İkizi Teorisi“, “Jon Snow’un Geleceği ile İlgili Teori ve Ak Gezenler” ve “Game of Thrones’ta Ölümün Bir Son Olmadığı Üzerine Teoriler” gibi yazılar ile dizinin ve Jon Snow’un geleceği üzerine iddialarda bulunmuştuk.

İngiliz Daily Mail gazetesinin, dizinin setinden yayınladığı fotoğraflar “Jon Snow öldü mü?” tartışmalarına son noktayı koyacak cinsten. Dizi setinde görütülen ünlü oyuncu Kit Harington ve Jon Snow‘u dirilteceğine inanılan Lady Melisandre‘yi oynayan Carice van Houten de aynı karede görülüyor.

jon-snow-game-of-thrones-set

Dizisinin yönetmeni David Nutter, Snow’un ölüp ölmediği yönündeki sorulara “bir ölüden bile daha ölü” diyerek yanıtlamasına rağmen Wimblodon Tenis Turnuvası’nda görüntülenen Harington’ın hâlâ uzun saçlı ve sakallı olması, hayranları tarafından diziye devam edeceği yönünde yorumlanmıştı.

İlginizi Çekebilir  Gotham Dizisinde Oyuncu Değişikliği

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu