Dizi Haberleri

Jon Snow ve Saçları Ortalığı Karıştırdı

jon-snow-banner

Game of Thrones aleminden bir karakter daha gitti ancak kabullenmek hiç bu kadar zor olmamıştı. [SPOILER İÇERİR]

Yürek yakan ölümler listesinde başı çeken The Red Wedding (Catelyn Stark ve Robb Stark) ve Ed Stark’ın ölümünden sonra, bu denli bir “Acaba geri dönecek mi?” kaosu yaşandığını pek hatırlamıyoruz. Köşemize çekilip yas tutmuştuk.

Gelin görün ki, Kit Harington tarafından canlandırılan Jon Snow’un ölümünü dünyaca kabullenemedik. Gece Nöbeti’nin kardeşleri tarafından ihanete uğrayan ve bıçaklanarak öldürülen Jon Snow’un acısı biraz fazla içimize işlemiş.

Peki, uğrana ağıtlar yaktığımız, Kırk’lar düzenlediğimiz Jon Snow gerçekten öldü mü? Kit Harington’ın ve dizinin yapımcılarının bu konudaki tavırları çok kesin: “Jon Snow öldü, gelecek sezon yok. Geri dönmeyecek, artık şunu kabullenseniz iyi olur.

Ancak internet aleminde Game of Thrones fanlarını ayağa kaldıran bir fotoğraf yayınlandı. Birkaç gündür nette gezen fotoğrafta, ünlü oyuncu Harington’ı Wimbledon Turnuvası’nda meşhur Jon Snow saçlarıyla görüyoruz. Daha önce, dizinin çekimlerinden sonra saçlarını kestiren Harington’ın bu sefer saçlarını uzun bırakması, gelecek sezon rolüne devam edecek mi sorusunu güçlendirdi… Tabii, bunun sadece hayranların bir teorisi olduğunu, oyuncunun bu konuda hiçbir şey söylemediğini ve belki de sadece yakıştığını düşündüğü için saçlarını uzun bırakmış olabileceği gerçeğini atlamayalım…

Gönül ister Jon Snow geri dönsün ancak, yeni sezonda izleyeceklerimiz tam bir muamma! Dilerseniz Jon Snow ile ilgili, “Game of Thrones’ta Ölümün Bir Son Olmadığı Üzerine Teoriler” ve “Jon Snow’un Geleceği ile İlgili Teori ve Ak Gezenler” yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Haber kaynağı: Beyazperde

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix'in Göbeklitepe Dizisinde Beren Saat'in Partneri Belli Oldu

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. “Daha önce, dizinin çekimlerinden sonra saçlarını kestiren Harington’ın bu sefer saçlarını uzun bırakması, gelecek sezon rolüne devam edecek mi sorusunu güçlendirdi…”

    E daha önce neden kesiyormuş ki o zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.