Dizi Haberleri

Game of Thrones Yıldızı, “Penny Dreadful: City of Angels” Kadrosuna Katıldı

Showtime tarafından iki sezon sonunda iptal edilen Penny Dreadful‘un bu kez Meksika kültürünün derinlerine ineceği devam dizisi Penny Dreadful: City of Angels‘ın kadrosu ortaya çıkmaya başladı. Game of Thrones dizisi oyuncularından Natalie Dormer‘ın, Daniel Zovatto (Don’t Breathe, It Follows) ile başrol oynayacağı açıklandı.

Deadline‘ın haberine göre; Natalie Dormer dizide Magda rolü ile karşımıza çıkacak. Şekil değiştirebilen doğaüstü bir iblis olan Magda, öykü boyunca birçok kılıkta ortaya çıkıyor. Natalie Dormer‘ın hayat vereceği karizmatik ve zeki bir iblis olan Magda, hem tehlikeli bir düşman, hem de paha biçilemez bir müttefik.

Diziye dönersek; Penny Dreadful‘un yaratıcısı, yazarı ve yapımcısı John Logan’ın başına geçeceği yeni dizi Viktorya dönemi Londra’sının manevi devamı niteliğinde olacak. Yeni vizyon, yeni karakterler ve yeni hikayesi olan dizi;

“1938 Los Angeles’ında, sosyal ve politik gerilimlerin derinden yaşandığı bir zaman ve yerde açılıyor. Tüyler ürpertici bir cinayetin şehri sarstığı an Dedektif Tiago Vega (Daniel Zovatto), şehrin ilk otoyol inşasından Meksika-Amerika kültürünün derin geleneklerine, 3. Reich’in tehlikeli casusluk eylemlerinden telsizciliğin yükselişine Los Angeles’ın zengin tarihini yansıtan destansı bir hikayenin içine gömülür. Çok geçmeden Dedektif Tiago ve ailesi onları darmadağın etmekle tehdit eden güçlerle uğraşmak zorunda kalır.”

Jessica Garza ve Johnathan Nieves‘in de rol aldığı Penny Dreadful: City of Angels dizisinin çekimlerine bu yıl başlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix, Iron Fist Dizisini İptal Etti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.