Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Cloak and Dagger Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu

Cloak and Dagger Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl sizinle paylaştığımız haberimizde Marvel’ın en popüler süper kahraman çiftlerinden Cloak and Dagger’ın yapım aşamasına giren dizisinden bahsetmiştik.

Şimdiyse dizinin baş rolleri belli oldu. Tandy Bowen (Dagger) ve Tyrone Johnson (Cloak) karakterlerini canlandıracak oyuncularımız Olivia Holt ve Aubrey Joseph olarak belirlendi!

Dagger karakterini canlandıracak olan Olivia Holt, henüz 20 yaşında ve bugüne kadar Disney XD kanalı yapımı olan birkaç dizide rol almış. Cloak karakterini canlandıracak olan Aubrey Joseph ise The Night Of yapımındaki büyük rolüne kadar farklı yapımlarda küçük roller almış genç bir oyuncumuz. Çizgi romanda da Cloak ve Dagger karakterleri ergen yaşlarda olsa da oldukça olgun ve melankolik bir hayat yaşayan bir çiftti. Umarım bu genç oyuncular rollerini kotarmayı başarır.

Ayrıca filmin baş yapımcısı Joe Pokaski, dizinin Marvel Studios damgasıyla yayınlanacağını ancak buna rağmen Agents of S.H.I.EL.D. , Marvel’ın Netflix yapımları ya da Avengers filmleriyle uzun vadede bir crossover yapmayı düşünmediklerini söyledi.

Yeni dizimizle ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. O zamana kadar takipte kalın!

İlginizi Çekebilir  George R.R. Martin İmzalı Yeni Dizi Nightflyers Yolda