Dizi Haberleri

Altered Carbon’un Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Netflix‘in merakla beklenen bilimkurgu dizisi Altered Carbon‘dan kamera arkası görüntülerini içeren özel bir video paylaşıldı.

Richard K. Morgan‘ın klasik siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon’un oyuncuları ve set ekibi zorlu dövüş sahnelerine işte böyle hazırlanıyor:

Başrollerinde Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee ve Dichen Lachman‘ın bulunduğu Altered Carbon, 2 Şubat 2018 Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime girecek.

Yaşamak için dövüş!

Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir hikâye. Yepyeni bir teknoloji, toplumu tamamen değiştirmiştir. İnsan bilinci sayısallaştırılabilmektedir. Böylece başka bir bedene transfer olmak mümkün hale gelmiştir ve ölüm artık mazide kalmıştır. Takeshi Kovacs, yeni dünya düzenine karşı organize edilen bir başkaldırı sırasında yenik düşen yıldızlararası elit savaşçılardan hayatta kalan tek askerdir. Bilinci yüzyıllar boyunca buz içinde hapsedilmiştir, ta ki aşırı zengin ve çok uzun yıllardır hayatta olan Laurens Bancroft adında bir adam ona tekrar yaşama şansı sunana kadar. Bunun karşılığında, Kovacs’ın bir cinayeti çözmesini istemektedir. Bancroft’un kendi cinayetini…

İlginizi Çekebilir  Black Mirror 5. Sezon Afişleri Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu