AYBABTUFRP&MagicHaberler

Deborah Ann Woll’dan FRP Şovu Geliyor

True Blood ve Daredevil dizilerinin yıldızı Deborah Ann Woll, yeni bir Dungeons and Dragons şovu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun bu FRP şovunun adının da Relics and Rarities olacağı açıklandı.

Büyük bir Dungeons and Dragons hayranı olduğu bilinen Deborah Ann Woll, internet üzerinden yayınlanacak bu şovda oyun yöneticiliği (DM’lik) yapacak. Tamamen kendi yarattığı bir dünyada geçeceği söylenen şov ise 4 Şubat 2019 tarihinde yayınlanmaya başlanacak. Ünlü FRP yayın platformu Alpha‘da yayınlanacak Relics and Rarities isimli programın bilinen detayları ise şöyle.

Relics and Rarities

Daha önceleri Force Grey isimli ünlü Dungeons and Dragons şovunun 2. sezonunda Joe Manganiello ile oyunculuk yapan Deborah Ann Woll‘u bu kez DM koltuğunda göreceğiz.

Jasmine Bhullar, Julia Dennis, Xander Jeanneret ve Tommy Walker; Relics and Rarities‘de yer alacak oyuncular olarak açıklanmış. Ayrıca bu ekibe her hafta çeşitli ünlü isimlerin de katılacağı söyleniyor.

FRP dünyasının temel ögesi olan hikaye anlatıcılığını son derece yaratıcı ve gelişmiş bir set ve dekorlar ile tamamlayacak olan programda oyuncular, Bellbrook kasabasındaki ilginç bir dükkanda etraflarındaki sihirli eşyaların da yardımıyla çeşitli maceralara çıkıp bulmacaları çözmeye çalışacaklar.

Yakın zamanda bizlerle buluşacak programın yıldızı Deborah Ann Woll da FRP şovunu şu sözlerle duyurmuş:

Yeni şovum Relics and Rarities‘i sonunda duyurduğum için çok heyecanlıyım. Yıldız isimlerden oluşan yaratıcı bir ekip topladık. Tamamen kendi yarattığım bir dünyada geçen muhteşem derecede karmaşık bir set, dekorlar ve bulmacalar hazırladık. Bunları ve sahip olduğum diğer ilginç numaraları görmek için şovu izlemeniz gerekiyor.

Ayrıca şovun tanıtım videosunu da hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  FRP Severler Bu Etkinliği Bekliyor: KONTAKT

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu