Çizgi Roman Haberleri

Fables Çizgi Romanı Dönüyor. Bigby, Batman ile de Kapışacak!

Bill Willingham, Eisner Ödüllü çizgi romanı Fables‘ı yeniden hayata döndürüyor. 6 yıl önce Fables serisi tamamlanmıştı ancak verilen karar doğrultusunda hem Fables devam edecek hem de Fables/Batman ortak çizgi romanı yayınlanacak.

Yapılan açıklamaya göre gelecek yıl Fables/Batman çizgi romanı karşımıza çıkacak, hemen ardından da Fables hikayesi, Fables #151 ile hikayeyi devam ettirecek. Bu her iki çizgi roman da DC’nin Black Label etiketiyle yayınlanacak. Ayrıca Willingham, DC için bir de özel sayı kaleme alıyor.

Masalların Ardındaki Bilinmeyen Karanlık Gerçekler

Batman vs. Bigby! A Wolf in Gotham

Bill Willingham‘ın Fables’a dönüşü Batman vs. Bigby! A Wolf in Gotham çizgi romanı ile başlayacak! İki dedektifi karşı karşıya getirecek çizgi roman heyecan verici görünüyor.

Willingham tarafından yazılan çizgi romanı Brian Level çizerken çinilerini Jay Leisten ve renkleri ise Lee Loughridge yapacak. 6 fasikülden oluşacak yeni seri Eylül 2021’de başlayacak.

Fables Serisi

Batman hikayesinden sonra Bill Willingham, Fables #151 çizgi romanında Fables hikayesine geri dönecek. Çizimlerini Mark Buckingham’ın yapacağı seride çinilemeyi Steve Leialoha ve renklendirmeyi de Loughridge yapacak. Harfleme ise yine efsane isim Todd Klein’a ait olacak.

Fables #151, ana Fables hikayesinin devamı şeklinde ilerleyecek ancak aynı zamanda yeni okuyucular tarafından da anlaşılabilir bağımsız bir konu olan The Black Forest‘ı (Kara Orman) ele alacak. Bu macera ise toplam 12 fasikülde son bulacak.

Masallardan Çıkmış Gibi Görünen Fantastik Yerler

Fables Özel Sayısı

Bill Willingham, DC için Justice League‘in başrolde olduğu Cursmas adlı 48 sayfalık bağımsız bir Noel özel sayısı yazacağını duyurdu.

Geçen yıl DC, Fables Compendium adıyla seriyi çok sayıda kitap halinde yeniden yayınlamaya başlamıştı.

2016 yılında da EverAfter isimli bir Fables çizgi romanı yayınlanmıştı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Lucifer Dizisi 2. Sezon Onayını Kaptı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.