Çizgi Roman Haberleri

Fables Çizgi Romanı Yeni Seriyle Devam Ediyor – Everafter

everafter-banner

İyi satış oranlarıyla geçen bir yılın ardından Fables (Masallar) serisi sona gelmişti.

Vertigo sayesinde yeni bir seri ile peri masallarındaki kahramanların ve kötülerin aramızda dolaştığı fantastik dünyalarda tekrardan nefes alabileceğiz.

Bill Willingham ve Mark Buckhingham’ın serisinin geleceğinde fantastik casusluk görünüyor.

everafter_1Yeni seri, Fables: The Wolf Among Us’ın dijital çizgi romanının arkasındaki isimler Matthew Sturges ve Dave Justus tarafından yazılıyor ve görselleri Travis Moore kapakları ise Tula Lotay tarafından yapılacak.

Yeni serinin ismi de Everafter: From the Pages of Fables olacağı açıklandı. Yeni seri Fables çizgi romanındaki olaylardan sonrasını konu edinecek. Büyü artık dünya tarafından biliniyordur ve terör estirmek için şeytani planlar yapılıyordur. Bu planın karşına Shadow Players adındaki küresel casus örgütü çıkmaktadır.

Shadow Players’daki yeni karakterlerin yanında, Fables serisinden tanıdığımız Bo Peep, Peter Piper, Hansel ve Connor Wolf da seride görünecekler.

Herkes tarafından beğenilen bir serinin devamının büyü polisiye casusluk üçgeninde yeni bir yola sapması güzel olabilir. Serinin Eylül’de yayınlanmaya başlayacağını da not düşelim.

İlginizi Çekebilir  Stan Lee'nin Çalınan Kanı İle İmzalanan Çizgi Romanlar Satışa Çıktı, Hem de Sertifikalı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu