Oyun Haberleri

Pokemon GO’da Mewtwo’yu Yakalayabileceğiz

Ülkemizde Pokemon GO’nun ilk çıktığı zamanki popülerliği devam ediyor mu bilinmez ama dünya genelinde durumlar gayet iyi olmalı. Bunu belirtmemdeki neden ise Niantic’in oyunu geliştirme çabalarının devam etmesi.

Oyundaki yenilik ise herkesin oyunun ilk çıktığı zamandan beri beklediği bir Pokemon ve yeni bir raid sistemi ile ilgili. Herkesin beklediği dediğim için çoğunuzun aklına Mewtwo gelmiştir. Doğru tahmin ve olması gereken bir pokemondu. Tabii ki Mewtwo’yu normal şekilde yakalayamayacağız. Onun için özel davet gerektiren bir raid’e girip son canavarı öldürmeliyiz.

Niantic’in söylediğine göre herkes bu davetiyeyi alamayacakmış. Sadece kendini adamış oyunculara başarılı bir raidden sonra gönderilecekmiş. Bu raidler de diğerieri gibi Gymler’2de yer alacak ve raid başlamadan önce oyunculara organize olmaları için zaman verilecek.

Animasyon serisinden aklımızda yer edinen pokemonların oyuna gelmesi çok güzel. Dengesizlik yaratacak kadar çok güçlü olmazsa oyuna renk katacaktır. Büyük ihtimalle Mewtwo ile başlayan efsanevi pokemon serisinin devamı gelecektir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.