Haberler

Bzzt! Media İle Figür Dünyasına Yeni Bir Bakış

Henüz YouTube’da oldukça yeni olan Bzzt! Media, figür dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Sevimli, sıcak ve içten anlatımıyla figür dünyasına bakmak için yeni bir tat deneyebilirsiniz.

Bzzt! Media’nın şu anda 25 tane videosu bulunuyor. Bu videoları 3 farklı kategoride figür meraklılarına sunuyorlar. Figürcünün Seyir Defteri, Ahmet Gezer’in sunuculuğuyla ağırlıklı olarak figür incelemelerine yer veriyor. Bu incelemelerde figürün kutusundan, ek aparatlarına kadar her detayına iniliyor. Sadece figür anlatmakla kalmayıp aynı zamanda karakterlerin hikayeleri ve güncel haberleri de izleyici ile buluşturuyor. Örneğin, Cable figür incelemesinde Deadpool 2 filminde oynayacak Josh Brolin hakkında da kendi düşüncelerini paylaşıyorlar.

İlgili Makaleler

Figürcünün Seyir Defteri Ekstra kısmında ise figürcüler için ufak tefek bilgiler bulunuyor. Bir figürü nasıl temizleyebileceğiniz ya da aparatları nasıl saklayacağınıza dair videoların yanı sıra araştırma videoları da bulunuyor.

Son olarak Güverte adı verilen programda Tuğçe Gaen Tunca, figür dünyası, geek ve nerd dünyası hakkında konuklarıyla akıllarına ne gelirse konuşuyorlar.

Ayrıca çok yakında iki yeni program daha kanala eklenecek. Valendra: Cosplay and Art ile birlikte Cosplay dünyasına yakından bakılacak. Son olarak Çizgi Roman, Sinema ve Dizi dünyası için de bir programın geleceğini müjdeleyelim.

Bzzt! Media, bir figürcüyseniz takip etmeniz gereken kanallar arasına mutlaka almanız gerekiyor. Eğer bu işin başındaysanız da ilgi çekici konuları ile size yol gösterecek bir rehber niteliğinde.

İlginizi Çekebilir  Kıyamet Sonrası RPG Türündeki Encased Duyuruldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu