Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Bir Vampire: the Masquerade Kart Oyunu Daha Yolda

Bir Vampire: the Masquerade Kart Oyunu Daha Yolda

Vampire: the Masquerade yan ürünleri hakkında aldığımız haberlerin arkası kesilmek bilmiyor. Vampire: the Masquerade – Heritage kart oyununun duyuruluşunun üzerinden daha bir hafta geçmesine rağmen Paradox Interactive, yeni bombasını patlatmaktan geri kalmadı. Vampire: the Masquerade temalı bir kart oyunu daha yolda!

Vampire: the Masquerade – The Expandable Card Game, ENnie ödüllü Renegade Game Studios tarafından geliştiriliyor. Oyun, masaüstü sistemden aşina olduğumuz Kindred camiasının politik entrikaları ile vampirlerin, içlerindeki karanlık canavara karşı verdikleri mücadeleyi bir araya getirecek.

Vampire: the Masquerade – Heritage Kart Oyunu Geliyor!

Renegade Game Studios başkanı Scott Gaeta, oyun hakkında şu demeci verdi:

Vampire: the Masquerade, masaüstü rol yapma oyunlarının çehresini değiştirmiş bir oyun. Biz de World of Darkness’ın güzelliğini, çekişmelerini ve korkunçluğunu oyunculara yeni bir oyun ile sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

White Wolf ekibinden Jason Carl‘ın yeni oyun hakkında yorumu ise şu şekilde:

Renegade Game Studios, yenilikçi oyun tasarımları ve kalite konusunda yüksek standartları ile tanınmış bir stüdyo. Vampire: the Masquerade’i bu formata taşımak için gerçekten mükemmel bir ortak. Bu ödüllü ekip ile çalışmanın heyecanını gerçekten hissediyoruz ve biliyoruz ki Vampire hayranları da bu oyun için bizim olduğumuz kadar heyecanlılar!

Vampire: the Masquerade – The Expandable Card Game, 2020’de oyuncular ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Beyin Gücüyle Bilgisayar Oyunu Oynamayı Mümkün Kılan Sistem Geliştirildi