Anasayfa » Makaleler » Frp Oynayan Ünlüler

Frp Oynayan Ünlüler

21. Seth Greene

seth-greene

Bilgisayar oyunlarına olan sevgisini bildiğimiz Greene, aynı zamanda bir D&D oyuncusu. Robot Chicken’ın bir bölümünde söylediğine göre, en sevdiği setting ise Advanced Dungeons and Dragons.

22. Jack Black

jack-black

Listedeki çoğunluk gibi, Jack Black de D&D sevenlerden. Hatta Wonderboy şarkısı D&D göndermeleriyle dolu.

23. Weird Al Yankovic

weird-al-yankovic

Müzik dünyasının komik ismi Weird Al Yankovic de fantastik kurguyu seven bir D&D ve FRP oyuncusu. Yaknovic ile oyun oynamak çok eğlenceli olsa gerek…

24. Peter V. Brett

peter-v-brett

Ülkemizde de tanınan ünlü yazar tam bir FRP ve D&D tutkunu. Dövmeli Adam isimli kitabı bir D&D oyunundan sonra ortaya çıkmış.

25. Alice Cooper

Alice_Cooper

Metal müziğin babası lakabı ile de tanınan Alice Cooper da eski D&D ve FRP oyuncularından. Şarkılarındaki fantastik öğelerden şüphelenmeliydik.

26. Tim Duncan

tim-duncan

NBA’de iki defa en iyi oyuncu seçilen basketbolcu Tim Duncan da bir FRP tutkunu. Antremanlardan ve maçlardan zaman buldukça arkadaşlarıyla FRP oynuyormuş.

27. Sasha Grey

sasha-grey

Kendisi fantezi dünyasının ünlü isimlerinden ancak bildiğimiz anlamda fantezi değil daha çok cinsel fantezi dünyasından tanınan bir isim. Porno yıldızı Sasha Grey de bir FRP oyuncusu ve tutkunu.

İlginizi Çekebilir  Alevlerin Arasındaki Kahraman: Kimdir Bu Azor Ahai?

28. James Franco

kinopoisk.ru
kinopoisk.ru

Çektiği ve oynadığı fantastik ve eğlenceli filmlerden anlamalıydı. James Franco da D&D oynayan ünlülerden. Muhtemelen yakın arkadaşları olan Seth Rogen ve Jonah Hill ile oynuyorlardır.

29. Billy Crystal

billy-crystal

Sinemanın önemli isimlerinden Billy Crystal da eski FRP oyuncularından. Kendisi aynı zamanda masaüstü savaş oyunlarına da çok düşkün. Robin Williams ile birlikte Warhammer 40K oynadıkları biliniyor.

30. China Miéville

china-mieville

İngiliz fantastik kurgu yazarı China Miéville de bir yandan oyun oynayıp bir yandan fantazya yazan isimlerden. Kitaplarında zaman zaman bir FRP oyunu akışını yakalamak mümkün.