Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Wonder Woman Filminden Amazonlar’a İlk Bakış

Wonder Woman Filminden Amazonlar’a İlk Bakış

wonder-woman-banner

Batman v Superman: Dawn of Justice nihayet vizyona girmişken DC bir türlü heyecanımızın yatışmasına izin vermiyor.

Çoğu çizgi roman severin yıllardır beklediği Wonder Woman filminden gelen yeni fotoğrafta, Amazon kadınları tüm endamlarıyla boy gösteriyorlar.

Wonder Woman rolündeki Gal Gadot’a Diana’nın annesi Kraliçe Hippolyta olarak Connie Nielsen, Diana’nın teyzesi General Antiope rolünde Robin Wright ve Antiope’nin teğmeni Menalippe rolünde de Lisa Loven Kongsli eşlik ediyor.

wonder-woman-amazon

Yapımcı Charles Roven’ın Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda, Amazonlar’ın adası Themyscira’ı şu sözlerle anlatıyor: “Themyscira’nın Yunan uygarlığından esinlendiği aşikar fakat sadece bununla kalmıyor, bu adada ‘daha önce hiç gitmediğiniz bir yer’ esintisi var. Bunun yanında, adaya bir kez ayak bastığınızda, adayı terk etmek için pek de aceleci davranmak istemeyeceksiniz.”

Filmin yönetmeni Patty Jenkins ise zırh tasarımlarını şöyle yorumluyor: “Bana kalırsa, zırhları erkeklerin zırhlarıyla bir olmamalı. Bu zırhlar farklı olmalı. Bu zırhlar özgün ve gerçekçi olmalı. Aynı zamanda da kadınlara hitap etmeli.”

Wonder Woman izleyiciyle ilk buluşmasını Batman v Superman ile gerçekleştirecek, kendi filmi ise 23 Haziran 2017‘de vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Indiana Jones Başa Sarıyor!