Sinema Haberleri

Deadpool Devam Filmi Yeni Yönetmenini Buldu!

Geçtiğimiz Şubat ayında vizyona giren ve çizgi roman tarihinin en sevilen karakterlerinden biri olan Deadpool‘un gişede yakaladığı başarı hâlâ akıllardan çıkmış değil.

Film, bildiğimiz ve sevdiğimiz Deadpool’u beyaz perdeye taşıyarak sevenlerine inanılmaz eğlenceli bir sinema deneyimi yaşatmakla beraber bilinçaltımızın derinliklerine gömmeye çalıştığımız X-Men Origins: Wolverine’de maruz kaldığımız “Deadpool’un” açtığı yaraları büyük ölçüde kapatmayı başarmıştı. Haliyle, devam filmini heyecanla beklediğimiz Deadpool’un yönetmeni Tim Miller projeden ayrılınca aklımızda ister istemez kara bulutlar gezinmeye başlamıştı. Fakat hiç zaman kaybetmeden bu büyük boşluğu dolduran yapım ekibi, yeni filmin yönetmen koltuğuna oldukça ilginç bir ismin oturacağını doğruladı.

david-leitch-deadpool

Chad Stahleski ile aksiyon severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmış John Wick‘in yönetmenliğini yapmış olan David Leitch, Deadpool 2’nin de yönetmenliğini üstlenecek. Bunun yanında Deadpool 3 için yeni bir yönetmen bulma çalışmaları hala devam ediyor.

Yeni filmin senaristleri ise ilk projenin asıl kahramanları Rhett Reese ve Paul Wernick. Ryan Reynolds’ın bir kez daha Deadpool rolünü üstleneceği filmde söylentilere göre nihayet Cable ve Domino karakterlerini göreceğiz.

Deadpool 2’nin 12 Ocak 2018‘de vizyona girmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Hugh Jackman'a Göre Wolverine, Hulk'ı Döver

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu