Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Deadpool’un Yönetmeni Tim Miller Filmden Ayrıldı

Deadpool’un Yönetmeni Tim Miller Filmden Ayrıldı

deadpool-banner

Deadline’ın haberine göre 20th Century Fox’un yaptığı açıklamada Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller serisinin ikinci filminde yer almayacak.

Yapılan açıklamaya göre Tim Miller’ın ayrılık sebebi, başrol oyuncusu Ryan Reynolds ile yaşanan fikir çatışmaları. Tim Miller, Deadpool’un ikinci filminin daha senaryoya bağlı ve sinema tarzına uygun bir film olmasını planlarken Ryan Reynolds ise komik ve daha müstehcen bir film olması konusunda ısrarcı davranmış.

deadpool-6b

Son çatışma ise Kyle Chandler‘ın Cable karakterini oynaması konuşmaları sırasında yaşanmış. Tim Miller, Chandler’ı Cable olarak görmek isterken Ryan Reynolds buna itiraz etmiş.

Bir başrol oyuncusunun nasıl bu kadar sözü geçiyor diye düşünmeyin. Deadpool neredeyse Ryan Reynolds’ın projesi olarak hayata geçti. Ryan Reynolds’ın ısrarları sonucunda Deadpool film oldu ve kendisi de aynı zamanda filmin yardımcı yapımcısı. Bu nedenle o ne derse oluyor tavrı var.

2017 yılında çekimleri başlaması planlanan Deadpool 2‘nin senaryosunu Paul Wernick ve Rhett Reese hazırlıyor. Bakalım filmin yönetmen koltuğuna kim oturacak?

İlginizi Çekebilir  Agents of S.H.I.E.L.D. Dizisi Geliyor!