Haberler

YUCON: Legacy Cosplay Yarışması Açıklandı

14-15 Temmuz tarihlerinde Yeditepe Üniversitesi’nde düzenlenecek olan YUCON: Legacy’nin bu seneki cosplay yarışması her yıl olduğu gibi gelişmeler ile sizlerle!

Türkiye’nin önde gelen cosplay yarışmalarından birine ev sahipliği yapan YUCON: Legacy bu sene de eski seneleri aratmayacak şekilde ve çok güzel hediyelerle geliyor.

2018 yılı cosplay yarışmasının jüriliğini Calypsen Cosplay, MEG Cosplay, Naythero veMiray Songün üstlendi. Üstelik bu jüriler geleneksel YUCON cosplay yarışması kazananlarını belirlemekle kalmayacaklar. Hazır mısınız?

► YUCON: Legacy Gümbür Gümbür Geliyor

Tokyo Game Show YUCON’da!

Her sene katılımcılarımıza daha fazla şey sunmak isteyen Yeditepe Üniversitesi Bilim Kurgu Kulübü olarak GFA ile birlikte Tokyo Game Show yarışmasını YUCON: Legacy içerisinde düzenleyecekler. Türkiye’yi Tokyo’daki etkinlikte temsil edecek kişinin seçilmesi için düzenlenen bu yarışma, grup ve bireysel cosplay yarışmalarından ayrı olarak düzenlenecek. Yani isterseniz hepsine girip, her yarışmada şansınızı deneyebilirsiniz.

ÖDÜLLER!

Tokyo Game Show yarışmasının ödülü, kazananı Tokyo’ya göndermek! Cosplay yarışmasının 1.lik ödülü Monster Tulpar T5 V17.1, 2.lik ödülü Monster Abra A5 V12.1.2, 3.lük ödülüne ise klavye, mouse ve kulaklıktan oluşan bir set.

Kocaman bir sahne, binlerin sığabildiği seyirci kitlesi, profesyonel sunucu ve rejisi ile cosplay yarışması hep katılımcılarına hem de izleyenlere muhteşem dakikalar yaşatacağa benziyor.

Etkinlik sayfası ve sitesinden ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Cosplay yarışmalarına katılacak olanlar bu formu doldurarak hazırlıklarına başlayabilirler. FRPNET ailesi olarak şimdiden her katılımcıya bolca şans diliyoruz. Unutmayın, yarışmanın birinci amacı eğlenmek!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.