Haberler

YıldızCon 2018 FRP Masa Kayıtları Başladı

Mart ayı, yani YıldızCON ayı yaklaşırken Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu kulübü YıldızBKFK, her sene düzenlenen ve yılın en büyük conventionlarından birisi olan YıldızCON’u duyurdu.

Her sene farklı bir tema işleyen etkinliğin, bu seneki temasının adı ise Beyond the Stars. YıldızBKFK bu seneki temasıyla bizleri uzayı keşfetmeye, yıldızların ötesine doğru bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

YıldızCON denince akla ilk gelen şey tabii ki FRP. Bu sene yeni yerinde, çoğumuzun aşina olduğu bir yer olan, YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde yer alan, Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde bizleri ağırlayacak olan YıldızCON ekibi FRP masası açmak isteyenler için FRP Masa Kayıtları’nı açtı. FRP masaları için devasa bir alan ayıran YıldızBKFK, İstanbul’daki en kalabalık FRP toplaşmasına sahne olan etkinlikte her sene artan masa ve oyuncu sayısını bu sene en yükseğe çekmeyi amaçlıyor.

Eğer sizler de bu büyük toplaşmada masa açmak istiyor ve bu büyük toplaşmanın bir parçası olmak istiyorsanız buraya tıklayarak FRP masası kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Etkinlik her sene olduğu gibi kutu oyunları, söyleşiler, hazine avları, LARP, stand alanı, Magic: The Gathering turnuvaları, retro oyunlar gibi birçok aktiviteye ev sahipliği yapmanın dışında bir çok sürpriz aktiviteyi de yakın zamanda bizler ile paylaşacak.

17-18 Mart 2018 tarihinde YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu fantazya şölenine bütün boyutlardan tüm ırkları davetlidir. Giriş her sene olduğu gibi bu sene de ücretsiz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve takipte kalmak için etkinlik sayfasına da göz atmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix, TUDUM Hayran Etkinliği Takvimini Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.