Haberler

Vampire: The Masquerade’in Kutu Oyunu Geliyor!

Ağustos ayında 5. edisyonunun çıkışı ile torporundan resmi olarak uyanan Vampire: the Masquerade, oyuncular ile yeni platformlarda buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce kart oyunu ve bilgisayar oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkan Vampire: The Masquerade, bu sefer de kutu oyunu oluyor.

Vampire: The Masquerade – Heritage adını taşıyan oyun, kutu oyunu tasarımcısı Babis Giannios ve yayıncı Nice Game Publishing işbirliği ile çıkacak. Oyuncular, yaşlı ve kudretli birer vampir rolünü üstlenirken, kanlı savaşları ve karanlık gizemleri ile insanlığın 700 yıllık tarihini şekillendirecekler. Bir yandan da ifşa olmamak için mücadele verirken, insanlıklarından geriye kalan son kırıntıları ellerinde tutmaya çalışacaklar. Doğalarına dair sırları aydınlatmaya uğraşırken, kendilerini Engizisyon’un alevlerinden koruyacaklar.

► Vampire: The Masquerade 5th Edition Ön Siparişe Çıktı

2-4 kişilik olacak oyun için belirlenen ortalama oyun süresü ise 20-40 dakika. SPIEL ’18 etkinliğinde demosu, oyuncuların beğenisine sunulacak VtM – Heritage için 2019 yılının başlarında bağış kampanyası başlatılacak. Oyunun, 2019 Ekim ayında piyasaya çıkması. Oyunun resmi sitesine buradan göz atarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Archon FRP Convention #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu