Anasayfa » Haberler » Temple of Elemental Evil Satışa Hazırlanıyor

Temple of Elemental Evil Satışa Hazırlanıyor

temple-of-elemental-evil

Wizards of the Coast, DnD 5th Edition ile eski günlerine dönmeye başladı. Nostaljik hava, modernize edilmiş kurallar ile birlikte, eski oyuncuları da kendisine çekti. Firma eski ruhu devam ettirebilmek adına, kutu oyunlarına da önem veriyor.

DnD’nin masaüstü kutu oyunları aslında oldukça eskiye dayanıyor. Özellikle 3.5 Edition ile birlikte birçok kutu oyun projesi hayata geçirildi. Bu projeler son zamanlarda azalmıştı. Firma, yeni sistem ile birlikte yeni masaüstü kutu oyunlarını da oyunculara sunmaya başladı.temple-of-elemental-evil-gorsel

Temple of Elemental Evil oyununda, her oyuncu bir kahramanı yönetiyor. Rol yapma oyununda olduğu gibi birçok özellik, büyü ve silah ile güçlendirilmiş kahramanlar, Sword Coast (Kılıç Sahili) üzerinde maceralara atılacaklar. Farklı farklı senaryoların bulunduğu kutu oyun 1-5 kişi için geliştirilmiş.

2003 yılında Troika Games tarafından geliştirilen oyun ile aynı adı taşıyan Temple of Elemental Evil, 30 Nisan 2015 tarihinde pazara giriş yapacak.

Kutu oyunun en güzel yanı da, eski sistemlerle birleşmeye uygun olması. 2010 tarihinde sunulan Castle of Ravenloft ve 2011 yılında oyuncularla buluşan The Legend of Drizzt kutu oyunlarıyla uyumlu halde birleştirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir  Neverwinter Nights: Enhanced Edition Geliyor

Elemental canavarların kol gezdiği şeytani tapınağa geri döneceğiz.

Detaylar ve fiyatlandırma için resmi sayfaya göz atabilirsiniz. Aynı sayfa üzerinde firmanın eski ve yeni oyunları hakkında da daha fazla bilgi alma şansınız var.