Haberler

Technocracy Reloaded Bağış Hedefini Tutturdu!

Mage: the Ascension 20th Anniversary Edition’ın yayınlanmasının ardından Technocracy Reloaded, Teknokrasi’nin rolünü derinlemesine inceleme amacıyla üstündeki sır perdesini aralıyor. Mage20’deki çeşitli olaylar incelendi ve bu yeni eserde hepsi ve daha fazlası sunulmakta.

Geleceğe Hoş geldiniz

21. yüzyılın üçüncü on yılında, Technocratic Union tehlikede bir geleceğin en uç noktasında yer alıyor. Bilim ve teknoloji insanlığı birbirine her zamankinden daha fazla yaklaştırırken, kitleler içindeki bazı kesimler büyük bir ihmalkârlık göstererek, Union’ın çalışmasını baltalar ve dünyamızı kısa görüşlü kazançlar için tehlikeye atar. Küresel telekomünikasyonla, neredeyse her çalışma alanda yeni atılımlar ve evrenin önceki nesiller tarafından yalnızca hayal edilebilecek şekilde anlaşılmasına rağmen, insanlık her tarafta tehditlerle karşı karşıyadır. (Lanet olası gerçeklik sapkınları -Croc)

Kurtarabilir misin?

Küresel Isınma bildiğimiz hayatı yok etmekle bizi tehdit ediyor. Dini bağnazlık ve köktencilik, dünyanın dört bir yanında terörü besliyor. Bir kez gelişmiş dünyadan aşılama ile ortadan kaldırılan hastalıklar, aşı karşıtı hareketler nedeniyle geri döndü. Kitleler “Öteki Korkusuna” yenik düştükçe, totaliter milliyetçi hükümetler yükseliyor.

Dünya yıkımın eşiğinde duruyor ve onun kurtarılması ya da nihai çöküşü Technocratic Union’ın ajanlarına ve operatörlerine kalmış

Geçtiğimiz Nisan ayının sonunda Kickstarter’da destekçi toplamak için görücüye çıkan M20 Technocracy Reloaded projesi, artık beklendik bir başarıya ulaşarak ilk gün 35.000$’lık bağış hedefini tutturdu. Bir aylık süre zarfında bu sert karton kapaklı özel üretim Deluxe Edition kitabın niteliği kadar içeriği hakkında da bolca bilgiler destekçiler ile paylaşıldı. Bu bir ayın sonunda geçtiğimiz 28 Mayıs günü bağış toplama süresi sona erdi ve 2366 destekçiden toplam 193.270$ bağış toplayarak Onyx Path büyük bir başarıya daha imza attı.

Kitabın içeriğinde Teknokrasi’ye dair detaylı bir bakış altında; dahilindeki Convention’lar hakkında genişletişmiş bilgiler (Tüm FRPciler boşuna con’lara katılmıyor –Agent809); zengin bir ekipman, modifikasyon ve (hmm) prosedür seçenekleri;  Teknokratik Birlik içerisindeki çeşitli gizli örgütlerin ve oluşumların, komplo teorilerinin dökümü ( Dış mihrak çık aradan bekleme yapma –E.M.A.) ; ve kendi Teknokrasi oyununuz için çeşitli ipuçları bulacaksınız.

Technocracy Reloaded, Mage 20 kurgusunda bir Teknokratik Birlik ajanı oluşturmak ve oynamak için gerekli tüm kurallara sahip olacaktır. Kickstarter kapsamında bağış yapmak için artık çok geç olabilir ama proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bir Space Marine Nasıl Giyinir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.