Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Son Haberler » Tunnels & Trolls Geri Dönüyor

Tunnels & Trolls Geri Dönüyor

deluxe-tunnels-and-trolls

İlk olarak 1975 yılında yayınlanan oyun sistemi Tunnels & Trolls (kısaca T&T) geri dönüyor.

Çıktığı yıllarda çok geniş bir kitle tarafından oynanmış olan Tunnels & Trolls, yıllara yenik düşmüştü ancak ilk oyunu yaratan ekip yeniden toplandı ve projenin yeni ismi Deluxe Tunnels & Trolls oldu!

tunnels-and-trolls-coverTunnels & Trolls, zamanında Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Japonca ve hatta Fince’ye bile çevrilmişti. Bununla birlikte 2 tane de bilgisayar oyunu çıktı. Ekibin eski üyelerinden Ken St Andre, Liz Danforth, Bear Peters, Rick Loomis ve grafik dahisi Steve Crompton, 37 yıl sonra oyunu yeniden çıkarmak için toplandılar.

Ekip, TrollWorld adı verilen evreni en az 200 sayfalık bir kitapla yeniden canlandırmak istiyor. Bunun için de Deluxe Tunnels & Trolls adına bir Kickstarter projesi başlattılar. 26.000$ hedef koyan ekip, daha 20 günden fazla süre olmasına rağmen 50.000$’ın üzerinde para toplamayı başardılar. Proje sayfasına buradan ulaşabilir, detayları okuyabilirsiniz.

Proje gelişmeye devam ediyor. Şu anda 60.000$ ve 75.000$’lık toplanan paralara göre hedefler belirlenmiş durumda. Kickstarter’ı sadece projeye yardım olarak düşünmeyin. Eğer, “Ben bu sistemi zaten satın alacağım,” diyorsanız hemen ödemenizi yapın. Hem erkenden satın alarak sistem kitaplarına erkenden ulaşın hem de projenin güçlenmesine yardımcı olun.

İlginizi Çekebilir  Warhammer Fantasy Roleplay 4. Sürüm'ün Çıkış Tarihi Ve Kapakları Ortaya Çıktı

İşte Tunnels & Trolls’ün tanıtım videosu:

Oyunun Kickstarter projesine hemen destek olabilir, detaylara bakabilirsiniz. İşte Kickstarter linki burada!