Sinema Haberleri

Venom 2’de Sürpriz İsimler Görebiliriz

Venom şüphesiz ki bu yılın en tartışmalı filmlerinden biriydi. Kimileri filmi boş ve anlamsız bulurken pek çok izleyicinin de büyük başarısını kazanmayı başardı ve bu tartışmaların içinden sıyrılarak gişede büyük bir hasılat elde etti. Gişe başarısının ardından Venom’un devamının geleceği belliydi ve filmin senaryo yazarı Jeff Pinkner da geçtiğimiz günlerde Venom 2’nin yolda olduğunu açıkladı.

Sony Pictures’tan henüz resmi açıklama gelmemiş olsa da asıl dikkat çekici olan, Pinkner’ın açıklamasını yaptığı röportajda paylaştığı bilgiler oldu.

Röportajda, 850 milyon dolar eşiğini geçen ve 2018’in gişede en başarılı beş filmi arasına giren Venom’ın yakaladığı başarının kendisini ne kadar mutlu ettiğinden bahseden Pinkner, devam filminin senaryosunu kendisinin yazmayacağını fakat yerine kimin geleceğinin de henüz belli olmadığını belirtti. Ardından, Kevin Feige ve Marvel Stüdyolarının ısrarlarına rağmen Spider-Man ve Venom’ı yan yana görüp göremeyeceğimize dair soruya Pinkner şu yanıtı verdi:

“Söylememem gereken hiçbir şeyi söylemeden konuşacak olursam, gelecekte ya da önümüzdeki Venom filminde Spider-Man’in önemli bir rol oynaması imkansız değil. Sanırım, bir Spider-Man/Venom filminin işin içindeki herkesi heyecanlandıracağını söylesem yalan söylemiş olmam.”

Pinkner, özel olarak Tom Holland’ın Spider-Man’inden bahsetmemiş olsa bu, bir başka Spider-Man kullanmalarına engel değilmiş gibi görünüyor. Marvel Stüdyoları ve Sony arasındaki anlaşmaların detaylarını bilmesek de Spider-Man: Into the Spiderverse konusunda Sony’nin önüne bir engel çıkmadı ve bu da bir Venom filminde Spider-Man’i görme umutlarını yeşertecek bir ipucu olabilir.

► Tom Hardy ile Tam Üç Venom Filmi İçin Anlaşılmış

Elbette ki Tom Holland’ı, Venom 2’nin oyuncu kadrosunda görmek uzak bir hayal olsa da umutları kaybetmemek lazım – şüphesiz ki birçok izleyici de filmin, 850 milyon dolar hasılatına ulaşmasını da beklemiyordu. Bunun yanı sıra, şuan için tüm bunlar birer tahminden ibaret zira belirttiğimiz gibi Sony’den henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Sony’nin resmi açıklamasının ardından Jeff Pinkner’ın paylaştığı ipucunun gerçeğe dönüşüğ dönüşmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  George Miller, Mad Max: Fury Road'un Devam Filmine Sonbaharda Başlayacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.