Sinema Haberleri

Tom Hardy ile Tam Üç Venom Filmi İçin Anlaşılmış

Marvel’in kilit anti-kahramanlarından Venom’un ilk solo filmi, Sony etiketiyle izleyicilerle buluşmasına neredeyse 1 ay kaldı. Kimiler için tedirgin, kimileri içinse heyecanlı bekleyiş sürerken Tom Hardy, filme dair yeni bilgiler paylaştı. Total Film Magazine’e verdiği röportajda ünlü oyuncu, Sony Pictures ile tam 3 Venom filmi için anlaştıklarını açıkladı.

Ne var ki diğer iki filmin beyazperdeye geleceği henüz kesin değil zira Venom’un devamının gelmesi, ilk filmin alacağı tepkilere ve gişedeki başarısına bağlı. Hardy röportajda, olası filmlerden şu sözlerle bahsediyor:

Tüm fikirlere açığım. Üç film için anlaştık. Yani konunun ucu epey açık. İnsanların tepkilerinin ne olduğuna bakacağız. Bence Venom harika bir karakter. İkisini de oynamayı çok sevdim. Bu film bir ara sıcak ve Sony için de diğerlerinden izole edilmiş bir Venom evreni, önceden de olduğunu gibi. En başından beri tekli bir evren olması için hazırlandık. Yani Sony ileri bir tarihte istediğini yapabilir. Ama önce, çıktığında ne olduğunu bir görelim.

Ruben Fleischer’ın (Zombieland, Gangster Squad) yönetmen koltuğuna oturduğu Venom, Marvel karakterlerini kullansa da Marvel Sinematik Evreni’nden bağımsız olacak. Başrollerde Tom Hardy’e, Michelle Williams ve Riz Ahmed’in eşlik edeceği film, ülkemizde Venom: Zehirli Öfke adıyla 5 Ekim’de vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Arnold Schwarzenegger, Terminator Karakterinin 35. Yılını Özel Fotoğraflarla Kutladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu