Sinema Haberleri

Thor: Ragnarok’un Kötüsü Belli Oldu

cate-blanchett-thor-banner

Marvel Sinematik Evreni, seyircinin ilgisini canlı tutabilmek için birbirinden yetenekli senaristleri, yönetmenleri ve oyuncuları ekibine eklemeye devam ediyor.

Doctor Strange ile Marvel; Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton ve yönetmen Ryan Coogler’ı bir araya getirirken, Thor: Ragnarok ile de Chris Hemsworth ve En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar adayı Cate Blanchett karşı karşıya gelecek.

Mark Ruffalo ve Cate Blanchett’ın de kadroya katılmış olması dışında, üçüncü Thor filmi hakkında pek bir bilgimiz yok. Senaryonun nasıl ilerleyeceği konusunda da fikir sahibi değiliz. Ragnarok, Nors mitolojisinde Dünya’nın sonu; fakat Dünya’nın sonunu konu alan bir filmi Marvel 3. Evre ve Infinity Wars ile bağlamaları pek mümkün gözükmüyor. Ayrıca Ragnarok başlığıyla çıkan yeni bir Thor hikayesinde Loki, Asgardlı bir ateş şeytan olan Surtur ile anlaşarak Asgard’a saldırıyor. Bu hikayenin ise Sonsuzluk Taşları ile bir ilgisi yok ve Cate Blanchett’in Surtur rolüne pek yakışacağını sanmıyoruz.

hela

Çeşitli kaynaklardan gelen habere göre başarılı oyuncu Thor: Ragnarok ekibine Hel ve Niflheim’ın hükümdarı Hela olarak katılıyor. Büyük bir ihtimalle Hela, Loki ile güçlerini birleştirecek fakat gerçek amacı şuan için belli değil. Bir süredir ortalıkta Hela’nın, Thanos’un aşık olduğu Death yerine Marvel Sinematik Evreni’ne katılacağı söylentileri dolaşıyordu. Bu söylentileri doğrulayan bir açıklama ise yok.

Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017‘de vizyona girecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Monster Squad ve Suicide Squad Birleşimi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben açıkcası,bu film’de Loki hariç cast seçimlerinin iyi yapıldığını düşünmüyorum.kostüm ve silah tasarımlarının da çok kötü olduğu kanısındayım.Bence herşey eski(alfa serileri) dönemden esinlenerek tasarlanmalıydı..mesela ‘Hela’ nın kostümü çok önemli,o aynı tasarımı yapmayıp, sade oyuncuyu ön plana çıkarırlarsa hiç bir halt olmaz o karakterden..(buarada üstteki resimde görünen Hela değil).iyi bi Thor filmi istiyorsan 3 şeyi kesin yapacaksın! 1-amerikan espirilirinden mümkün olduğunca uzak durcaksın 2-filmin çok büyük bölümü Asgard diyarında geçmeli (dünyaya pek bulaşma çünkü sıkıcı..) 3- Thorun pelerininin her zaman dalgalanmasına özen göstereceksin rüzgar olsun olmasın.. bu 3 ünü bekliyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.