Sinema Haberleri

Thor: Ragnarok Filminin Kötü Kadını Göründü

thor-ragnarok-banner

Gelen bilgiler doğrultusunda Thor: Ragnarok, şimdiye kadarki en epik Thor filmi olma yolunda ilerliyor. Hulk’un da hikayeye dahil olacağını biliyoruz. Ayrıca Valkyrie’nin beyazperdeye girişini bu filmle yapacağına dair söylentiler dolanıyor. Söylenenlere göre Marvel bu film için yetenekli bir kadın oyuncu arıyormuş.

Lainey Gossip sitesi, Marvel’ın filme baş kötü olarak kadın karakteri dahil ettiğini duyduğunu iddia ediyor. Eğer öyleyse Thor evreninde kadın kötü karakter çok olduğundan mantıklı bir hareket.

thor-ragnarok

Sitedeki yazı şöyle, “Eğer Valkyrie gerçekten beyazperdeye geliyorsa iki önemli kadın karakterin rolü olabileceği anlamına geliyor çünkü Marvel’in ilk kadın baş kötüsünü Marvel sinematik evrene getireceğini duydum. Kesin olarak kim olduğunu bilmiyorum ama Asgard’dan birkaç aday var. Büyücü Amora the Enchantress ya da Hela, Queen of the Dead (ayrıca Loki’nin kızı fakat sinematik evrende göreceksek böyle olmak zorunda değil).”

Hikayenin Christopher Yost ve Craig Kyle tarafından yazıldığını göze alırsak ki bu ikili aynı zamanda Thor vs Hulk animasyon filminin yazarlarıydı, iki karakteri birden görebiliriz filmde. Çünkü ikisi de Thor vs Hulk’da görünmüştü.

Yönetmen koltuğunda Taika Waititi oturuyor ve filmin yayınlanma tarihi 3 Kasım 2017 olarak görünüyor. Şimdiye kadarki bilgilerimiz gayet iştah açıcı. Filmin vizyon tarihine daha çok olduğundan, yeni bilgiler gelecek ve heyecanımız daha da artacaktır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Beauty and the Beast Filminden İlk Görseller

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yazıda ‘kadın’ kelimesi yerine -hem de defalarca- ‘bayan’ kelimesinin kullanılması sadece beni mi rahatız etti acaba?

  2. çocukken alfa dan çıkan thor sayılarını okurken hela göründüğünde ürperirdim bi yandanda çekici gelirdi tabiki. kostüm tasarımları muhteşemdi ondandır heralde.yanlız tamam yeraltı tanrıçası ama salt kötülük yoktur hela da.. hatta thor a hep yardım ederdi diye hatırlıyorum,yukarda anlatıldığı gibi baş kötü tanımına uyacağını düşünmüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.