Sinema Haberleri

The Teenage Mutant Ninja Turtles Bir kez Daha Çekiliyor

Paramount Stüdyoları‘nın, yeni bir “The Teenage Mutant Ninja Turtles” filminin senaryosu için bir yazarla anlaştığı ortaya çıktı.

The Hollywood Reporter’ın duyurduğu habere göre; Jason Batemen’in Bad Words filminin senaryosunu kaleme alan Andrew Dodge, Paramount tarafından yeni Ninja Kaplumbağalar filmini yazmak için işe alındı. Michael Bay, Andrew Form ve Brad Fuller’dan oluşan Platinum Dunes ekibinin imza attığı son iki film eleştiri oklarına maruz kalmıştı ancak Paramount’un yeni Başkanı Jim Gianopulos, Ninja Turtles serisine yeniden odaklanma kararı aldı.

Teenage Mutant Ninja Turtles‘ın 2014’te izleyici ile buluşan filmi dünya çapında 500 milyon dolar hasılat ile büyük başarı yakalamıştı. 2016 yılındaki devam filmi ise ilkinin başarısının yarısına bile erişemedi: 245 milyon dolar. Bir sonraki Ninja Kaplumbağalar filminin riski bir hayli yüksek olsa da, Paramount’un senaryosunu Andrew Dodge’a emanet edeceği senaryo serinin hayranlarının merakını cezbediyor. Ninja Turtles nasıl daha farklı yazılabilir? Acaba yine orijinal hikayeyi mi izleyeceğiz? Eğer öyleyse biz bu hikayeyi daha kaç kere baştan izleyeceğiz? Ayrıca epik dörtlümüzün tasarımında bir değişiklik olacak mı? Espri anlayışları daha da gelişmiş midir dersiniz? Pizza var mı pizza?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.