Sinema Haberleri

Terminator Serisi Tamamen Sona Mı Erdi?

terminator-banner

Terminator: Genisys filminin devamı olacak proje hiç gerçekleşmeyebilir. İşte detaylar.

Terminator: Genisys belki bir önceki yapımdan daha iyi olsa da izleyicilerin büyük çoğunluğunda hayal kırıklığı yarattı. Bırakın beklentileri karşılamayı yanına bile yaklaştığı söylenemez. Durum böyle olunca stüdyo da devam filmi için pek hevesli değil.

Paramount Pictures ve Skydance Entertainment‘ın takvimindeki değişiklikler de bunun habercisi. 2017’nin Mayıs ayında görücüye çıkması planlanan film takvimden çıkarıldı ve yerine Baywatch yani ülkemizde bilinen adıyla Sahil Güvenlik filmi konuldu.

Aslına bakarsanız haberler pek şaşırtıcı sayılmaz. 440 milyon dolar hasılat elde eden film stüdyonun maddi beklentilerini de tam anlamıyla karşılayamadı. Devam filmini bir kumar olarak gören Paramount ve Skydance noktayı koymuş gibi görünüyor.

terminator-genisys

Stüdyo, Terminatör’ün haklarını elinde tutabilmek için uzun süre çabalamış ve başarmıştıf akat ellerindeki bu imkanı değerlendiremediler. Konu ve hikaye olarak bakarsak herkesin beklentisi en az Mad Max kadar başarılı bir film izlemekti diyebiliriz. Böyle bir fırsatı tepmek gerçekten üzücü olmalı. Sanırım Terminatör’ü diriltmek isteyen başka bir stüdyo çıkana kadar yeni bir yapım izleyemeyeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Salvation BAYA kötydü evet ama Genisys o kadar da kötü değildi be hacı. İyiydi hatta bence

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.