Sinema Haberleri

Tenet ve Wonder Woman 1984 Filmleri Ertelendi

Warner Bros. markası altındaki Tenet ve Wonder Woman 1984 filmlerinin vizyon tarihlerinin ertelendiği açıklandı.

Yaşanan küresel salgın ve ABD’deki halk protestoları yüzünden birçok film şirketi, vizyona girecek filmlerini tekrar ertelemek zorunda kaldı. Bahar aylarında vizyona girmesi planlanıp yaz aylarına ertelenen filmler için tekrar erteleme kararı verildi.

Bu filmlerden ilki Christopher Nolan’ın, Tenet isimli filmi. Nolan, filmin ertelenmemesi adına çok çaba harcamıştı fakat WB yetkilileri, filmi 17 Temmuz tarihinden 31 Temmuz tarihine erteledi.

Ertelenen bir başka film ise Wonder Woman 1984 oldu. Geçen bahar aylarında vizyona girmesi beklenen Wonder Woman 1984, ilk olarak 14 Ağustos tarihine ertelenmişti. Yeni açıklamayla birlikte filmin 2 Ekim tarihine ertelendiği duyuruldu.

Vizyon tarihleri değişen filmlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu yıl sinemada film izlemedik desek yeridir. Zaten bu yıl içerisinde çok iddialı filmler yoktu ama yeni film konusunda en kurak yılı geçiriyor olabiliriz. Bu ertelemelerin sonunda ne olacak biz de merak ediyoruz. Birçok büyük ödül töreni de sırf bu ertelemeler ve iptal kararları yüzünden tehlikeye girmiş durumda.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  J.K. Simmons, J. Jonah Jameson Bıyığında Diretmiş

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.